renkli-fistikli-orgu-tig-isi-bere-yapimi


RENKLİ FISTIKLI ÖRGÜ BERE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Sevgi hanımın bizler ile daha önce paylaştığı ancak Örnek göstermek amaçlı gösterdiği Tığ işi Renkli Fıstık Örneği ile Renkli Fıstıklar Tığla yapılan Bere Anlatımı

renkli-fistik-orgusunden-bere
renkli-fistik-orgusunden-bere

Bere nasıl yapılır? Türkçe videolu anlatımı.

Örgü berenin lastik bölümünden Örgü bere bitirme aşamasının detaylarını videoyu izleyip kendinizde Aileniz ve kendiniz için Sıcacık Yumuşak Bereler örebilirsiniz.

Çapraz Fıstıklar örneği ile yapılan Yandan Fıstıklı Örgü Bere ve arklı şiş işi tığ işi Bere Anlatımları olan burada ki sayfama bakarsanız 6 Tane Örgü Bere Modeli Yapılışını Türkçe Videolu Örgü Bere Tarifi olarak izleyebilirsiniz.

Sevgi hanım 4 numara tığ kullanarak Sihirli halka tekniği ile bereyi akıllı ip denilen bir çok rengi içinde barındıran ip ile örnek anlatımını gösteriyor.

Renkli Fıstıklı Bere modeli her yaştaki Bayanlar için Bere modeli olarak kullanılır. Renkli ipten öreceğiniz Bere Modelleri özellikle küçük kız beresi ve genç ergen kızlar için çok yakışır.

Delikli Tomurcuk Örneği adında harika ve çok güzel bir örneği burada görebilirsiniz. Özellikle Atkı Bere modelleri için çok yakışacak bir örnek.

Yan Fıstık örneğinden yapılan Renkli İple Fıstıklı Bere için aynı örnekten Atkı ördüğünüz de çok güzel Atkı Bere takımı olur.

Bere örgülerin de yan örgü örneği ya da Ara örgü deseni olarak kullanabileceğiniz benim beğendiğim ama pek ilgi görmeyen Ortada Direk Örneği burada merak edenler bakabilirler

Renkli Fıstıklardan Örgü Bere Modeli Yapımı

2. Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “RENKLİ FISTIKLI ÖRGÜ BERE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir