Örgü Modelleri Bebek Örgüleri DELİKLİ TOMURCUK SIRASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

DELİKLİ TOMURCUK SIRASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

1089
delikli-tomurcuk-sirali-orgu-modeli
delikli-tomurcuk-sirali-orgu-modeli

Bu aralar Küçük örnekleri olan Delikli Örgü Modelleri için çok şirin minik örgü desenleri ile güzel şiş işi Örgü Modelleri paylaşıyorum. Bugün Delikli Tomurcuk Sıralı Örgü Modeli nasıl yapılır? videolu tarifi ile öğreneceğiz.

Delikli Tomurcuk Sırası Örneği Yine her amaç için örülen Örgüden Ev Aksesuarların da,Örgü Yelekler,Hırkalar,Battaniyeler ve örgü giysilerde çok kullanışlı ve örmesi keyifli bir örnek ile beraberiz.

delikli-tomurcuk-sirali-orgu-modeli
delikli-tomurcuk-sirali-orgu-modeli

Örnek anlatımı yabancı ancak bu hamım örnekleri hem güzel gösteriyor hem de örnekler çok anlaşılır yani kimse bu örneği çıkarmakta zorluk çekmez.

Bu örneği beğenenler için bu hanımın paylaştığı ve benim de sitemde sizler  için paylaştığım diğer örnekleri de göstermek isterim.

Delikli Minik Örnekli örgü örneği Dün paylaştığım ama çok beğenerek sizlere sunduğum örgülerden. Nohut Tarlası Örneği adını verdiğim kabarık desenleri Pembe rengi ve örneğin güzelliğini mutlaka görmelisiniz.

Düz Bağcıklı Örgü Modeli adında 3. örgü videosu yine belkide hiç görmediğiniz ilk defa Nazarca Örgü Modelleri arasında göreceğiniz harika bir şiş işi örneği.

Böyle küçük örnekli örgüler çok amaçlı örnekler olduğundan bir çok amaç için Örgü Modellerinde kullanılıyor.Örnek olarak Sevil hanımın Türkçe açıklamalı Süt Dişi Örgü Modeli örneği gibi.

Bebek Örgü giysileri ve bebek battaniye örneği olarak çok sevilen ve kullanılan Karnabahar Örgü Modeli ile ilgili son hazırladığım sayfaya mutlaka bakmalısınız.

Sayfa da 6 adet video bulunuyor ve 5 değişik Karnabahar örgü modelini Türkçe açıklamalı Örgü Tarifi videoları ve Karnabahar örgüsü ile nasıl bebek yeleği yapılır görebilirsiniz.

Delikli Sıralı Tomurcuklar Örgü Modeli

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz