Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KOLAYINDA KOLAYI DELİKLİ DESENDE ÖRNEK YAPIMI

KOLAYINDA KOLAYI DELİKLİ DESENDE ÖRNEK YAPIMI

8608
Sevimli-kutucuklu-kolayinda-kolayi-orgu
Sevimli-kutucuklu-kolayinda-kolayi-orgu

Kolayın da kolayı Delikli örgü desene yaz-kış çeşitli örgülere petekli filede seni örnek yapılışı. Sevimli kutucuklar örgü modeli tarifi.

Yine epey kolay şık Zarif ve yapımı kolay bu örnek ile hiç zorlanmayacaksınız. Özellikle acemiler için çok pratik örgü tarifi sunduk.

Bu güzel örneği zaten birçok Hanım biliyor. Biz burada bilmeyen hanımlar için de kolay, basit örnekler vermeye Ara ara devam ediyoruz.

yaz-mevsimlik-baharlik-orguler
yazlik-mevsimlik-baharlik-orguler

Sayfamızda ve YouTube kanalımızda çeşitli zor örgü modellerinden tutun en kolay örgü modelleri ne kadar her türlü tığ ve şiş işi örgüleri sizler için paylaşıyoruz.

Buradaki gördüğümüz model Sevimli kutucuklar örgü örneği adı ile kanalımızda sizlerin paylaşımına ve beğenisine sunuldu.

Ben en çok yazlık ve baharlık Delikli Ajurlu örgüler için uygun olan bu model Her çeşit örgü de çok kullanılabilir.Yazlık Örme Süveter,yelek gibi farlı modellere yakışacaktır.

File Şiş Örgüsü Oldukça basit bu kolay modeli 3 ilmek ve katları şeklinde 3 ve katları şeklin de ilmekleri atıp başlayabilirsiniz.

file-model-simli-angora-ip-ornek
file-model-simli-angora-ip-ornek

Burada önceden yapılmış olan Pudra renkli örnekte Alize Gold’un simli örgü ipi ikiye katlanıp, üç buçuk numara şişle örülmüş.

Yaptığınız modele göre tek katlı ya da 2 kat istediğiniz örgü ve şiş numarası ile modeli çalışabilirsiniz.

Sevimli Kutucuklu Örnek Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz