Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ BEBEKLER İÇİN KOLAY VE ÇABUK YELEK

ÖRGÜ BEBEKLER İÇİN KOLAY VE ÇABUK YELEK

4576
orgu-kolay-cabuk-yelek-bebe
orgu-kolay-cabuk-yelek-bebe

İki ayrı Örgü Kanalı Anlatımı ile Kolay ve Çabuk Örgü Bebek Yelek Yapılışı Türkçe videosu ile bu Bebek Yelek Modelini 1 günde örebilirsiniz.

Örgü Bebek Yeleklerini süslemek için sizde Tığla minik Araba,Çiçek,Hayvan ya da benzer şirin Örgü Aplikeler

orgu-bebe-yelek-anlatimi
orgu-bebe-yelek-anlatimi

yaparak Örgüleri,Örgü Battaniyeleri ve Örgü Bebek giysilerini süsleyebilirsiniz.

Burada Dün size gösterdiğim 2017 Örgü Bebek Giysileri içinden seçilen Şirin modellere de bakabilir Model,renk ve kullanacağınız ipler ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Şirin ve Yeni Örgü Modelleri içinden size adını benim koyduğum çok şık bir örnek olan Göçebeler Örgü Modeli yapılışına buradan bakabilir Bebek Yelek Örneği olarak böyle bir Örnek kullanabilirsiniz.

Örgü Yelek Cep ve İlik evi açmakta sıkıntı yaşayan ya da bilmeyen hanımlar buradan Yeleklere Nasıl Cep yapılır? İlik Nasıl Açılır detayları görebilirsiniz.

Resimlerde Kolay Yelek Modelinin Araba Motifi ile Erkek Bebek Yeleği,Çiçek motifleri ile Kız Bebek Yeleği olarak süslendiğini görebilirsiniz.

sis-isi-bebe-yelegi-aciklamasi
sis-isi-bebe-yelegi-aciklamasi
orgu-cabuk-kolay-bebe-yelegi
orgu-cabuk-kolay-bebe-yelegi
kolay-cabukbebe-yelek
kolay-cabukbebe-yelek

Hts Tube Anlatımı Bebek Yelek 1

Hts Tube Anlatımı Bebek Yelek 2

Aynı Model-Şerife hanımın anlatımı ile

Bu en alttaki Yelek videosuda aynı Model Yelek anlatımını Arabalı Motif ile süsleyerek baştan sona Şerife hanım anlatmış

2 YORUMLAR

  1. Sevgili Nihan bu sayfa 2016 yılında hazırlanmış.Sizde bilirsiniz son 2 yıldır bu Örgü işi Videoları artmış durumda.Eskiden hanımlar heyecanlarına yenik düşmüş dili sürçmüş olabilir deyip hoş görü gösterelim.Ben bu sitemi ilk 2010 yıllarında yapmaya başlamıştım.Çok eski en başlarda hazırladığım bir çok sayfayı siteden silmeme rağmen hala çok eski yayınlarım düzensiz ve kalitesiz.Anlatımın acemice olduğu konusunda hem fikiriz.Ama şimdiki seçtiğim örgüler ve anlatımları hepsi çok iyi.Yorumunuz için Teşekkürler Sevgiler

  2. Hani yazmayayım dedim ama düz örgüyle ajurlu orguyu ifade edemeyen biri nasıl youtube da orgu anlatıyor allah aşkına şu videonuzu orgu bilmeyen birine izleyin ne anlamış anlayın bilenede gösterin oda anlatımınızın ne kadar acemice olduğunu anlatsın bir zahmet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz