ÖRGÜ BEBEKLER İÇİN KOLAY VE ÇABUK YELEK

orgu-kolay-cabuk-yelek-bebe
orgu-kolay-cabuk-yelek-bebe

İki ayrı Örgü Kanalı Anlatımı ile Kolay ve Çabuk Örgü Bebek Yelek Yapılışı Türkçe videosu ile bu Bebek Yelek Modelini 1 günde örebilirsiniz.

Örgü Bebek Yeleklerini süslemek için sizde Tığla minik Araba,Çiçek,Hayvan ya da benzer şirin Örgü Aplikeler

orgu-bebe-yelek-anlatimi
orgu-bebe-yelek-anlatimi

yaparak Örgüleri,Örgü Battaniyeleri ve Örgü Bebek giysilerini süsleyebilirsiniz.

Burada Dün size gösterdiğim 2017 Örgü Bebek Giysileri içinden seçilen Şirin modellere de bakabilir Model,renk ve kullanacağınız ipler ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Şirin ve Yeni Örgü Modelleri içinden size adını benim koyduğum çok şık bir örnek olan Göçebeler Örgü Modeli yapılışına buradan bakabilir Bebek Yelek Örneği olarak böyle bir Örnek kullanabilirsiniz.

Örgü Yelek Cep ve İlik evi açmakta sıkıntı yaşayan ya da bilmeyen hanımlar buradan Yeleklere Nasıl Cep yapılır? İlik Nasıl Açılır detayları görebilirsiniz.

Resimlerde Kolay Yelek Modelinin Araba Motifi ile Erkek Bebek Yeleği,Çiçek motifleri ile Kız Bebek Yeleği olarak süslendiğini görebilirsiniz.

sis-isi-bebe-yelegi-aciklamasi
sis-isi-bebe-yelegi-aciklamasi
orgu-cabuk-kolay-bebe-yelegi
orgu-cabuk-kolay-bebe-yelegi
kolay-cabukbebe-yelek
kolay-cabukbebe-yelek

Hts Tube Anlatımı Bebek Yelek 1

Hts Tube Anlatımı Bebek Yelek 2

Aynı Model-Şerife hanımın anlatımı ile

Bu en alttaki Yelek videosuda aynı Model Yelek anlatımını Arabalı Motif ile süsleyerek baştan sona Şerife hanım anlatmış

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*