Örgü Modelleri ÖRGÜ YELEKLERDE CEP YAPILIŞI VE İLK AÇMA VİDEOLU TÜRKÇE

ÖRGÜ YELEKLERDE CEP YAPILIŞI VE İLK AÇMA VİDEOLU TÜRKÇE

3519
orgu-ilik-acma-orgude-cep-yapilisi
orgu-ilik-acma-orgude-cep-yapilisi

Bayanların en çok sorduğu Örgü Yeleklerde İlik Açma ve Örgü Yeleklere nasıl Cep yapılır? tüm bunları detayları ile Türkçe açıklamalı ve Video şeklinde burada görebilir ve sizde öğrenebilirsiniz.

Örgü Teknikleri içinde Örgü Giysilerde olması ve yapılması gereken Yelek Koltuk Kesilmiş,Kazaklarda Yaka Oyuntusu ve Yaka Yapılışı,Yelek Yakası yapımı tüm bunları Örgü Videoları yazan bölümde farklı şekillerde

orgude-cep-nasil-yapilir
orgude-cep-nasil-yapilir

görebilirsiniz.

Güzel Örgü Yelek Örnekleri içinde size Arap İşi Örgü Modeline buradan bakmanızı ve Örgüleriniz de çok yakışacak bu modeli tavsiye edebilirim.

Eğer Örgü Yelek nasıl örülür? tamamını baştan sona anlatımlı Şiş işi ve Tığla yapılan Yelek Modelleri görmek isterseniz sizlere Türkçe videolu başından sonuna kadar Yelek Anlatımını buradan gösterebilirim.

Ajurlu Çam Yelek Yapılışı adında burada ki sayfada detayları ile Şiş örneği Ajurlu Çamlar modelinden Yelek yapımını öğrenebilirsiniz.

Tığ İşi Yelek Anlatımı çalışmasında da hem Büyük beden kilolu ve iri hanımlara Anne Yelekleri diye bilinen modellerde Yelek yapımı,Koltuk Yaka Kesimi Tığ işi Yelekler de nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz.

Güllü Yelek Yapımı çalışmasın da Tığ ve Örgü Şişleri ile birlikte Abiye Örgü Bayan Yelek modeli yapılışı yine baştan sona açıklamalı.

yelek-orgude-cep-yapimi
yelek-orgude-cep-yapimi
orgu-yeleklerde-ilik-acma
orgu-yeleklerde-ilik-acma

Örgü Yeleklerde Cep Yapma

Örgü Yeleklerde İlik Açma-Düğme iliği-İlik açma

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz