Örgü Modelleri ŞİMDİYE KADAR GÖRÜLEN EN GÜZEL KALP SABUN LİFİ

ŞİMDİYE KADAR GÖRÜLEN EN GÜZEL KALP SABUN LİFİ

461
tigla-5-renkli-kalpli-hamam-bezi-lifler
tigla-5-renkli-kalpli-hamam-bezi-lifler

Kendi adıma diyorum şimdiye kadar gördüğüm En Güzel Kalpli Hamam Bezi Örgü Lif Modeli bu.Tarifine batım inanılmaz kolay.Herkes yapabilsin diye çok ta açıklayıcı bir yapım aşamaları var.

Banyomda kullanmaya kıyar mıyım? bilmiyorum. Ama Mutfağımda Kalp El Bezleri,Kalpli Örgüden Tencere,Çaydanlık fanus Örtüsü ne güzel olur.

en-guzel-kalpli-sabun-lifleri-yapilislari
en-guzel-kalpli-sabun-lifleri-yapilislari

Bugün zaten Şahane Kendin Yap Örgü ve Oya çalışmaları yayınlıyorum.Önceki modeli de buradan Ağır Kum Boncuk Oyası modelini burada görebilirsiniz.

Dizi Boncuklu Örgü Modeli de Dün Bebeklere,Bayanlara Şeker Örgüler yapabilmek için şahane bir Örgü Motifi.Daha çok modelleri menülerde görebilirsiniz.

Birde daha öne Puf Kalpli Lif Modeli yayınlamıştım onu da en az bunun kadar çok beğenmiştim.O 2 katı ve kabarık bir Mavi Kalpli model.

en-guzel-kalpli-5-renkli-lif
en-guzel-kalpli-5-renkli-lif

Lif Modelleri Arşivine en son Çiçek Lif Modelini eklemiştim.Onu da çok beğenmiş Çiçek görünümü ile Mutfak El bezi de olur demiştim.

7 numara Tığ-Makas toplam 5 renk Lif ipleri ile kutu tekniği ile örülmüş bir Lif Modeli. Lif  Örneği üst üste 5 tane Fıstık yaparak başlanıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz