Örgü Modelleri AĞIR AMA PEK GÜZEL KUM BONCUK KENAR OYASI

AĞIR AMA PEK GÜZEL KUM BONCUK KENAR OYASI

2577
dag-oyali-kum-boncuklu-tulbent-oyasi
dag-oyali-kum-boncuklu-tulbent-oyasi

Oya yapılır da bu kadar güzel mi yapılır? Kum Boncuklu Gösterişli Yazma,Namazlık Oyası Tarifi ile hepimiz Boncuk Oyaları,İplik Oyaları ile böyle Çeyiz Oyası örnekleri öğrenip yapabiliriz.

Bu kadar güzel ve net anlatılır modeller varken izleyip öğrenememek için hiç el becerimiz olmaması gerekir. Nazarca. com Takipçisi bir çok Arkadaşım Hep Oya Tarifleri izleyerek model çalışmayı öğrendiler.

Tabi hiç bilmeyenler kalkıp hemen böyle Boncuklu Ağır Yazma Oyaları ile başlamayacaklar.Yoksa zor gelir hemen sıkılırsınız.

gul-kurusu-namazlik-kum-boncuklu-oya
gul-kurusu-namazlik-kum-boncuklu-oya

Halkalı İplik Oyaları ile başlayıp yavaş,yavaş Sıralı Oya Modellerine geçebilirsiniz. Motifli Tığ Oyaları deren Kalem oyası ile eliniz iyice alışır.

Kelebekli Havlu Oyası buna göre daha kolay.Ona da bakın Yazma değil de Havlu Oyalar ile de başlayabilirsiniz. Sitemiz de her türlü kolay ya da zor modeller var.

cok-sirali-agir-kum-boncuk-mevlut-namazlik-oyasi
cok-sirali-agir-kum-boncuk-mevlut-namazlik-oyasi

Bu tür çok sıralı Boncuk oyaları ve Ağır Oya Örnekleri daha çok Namazlık Kenar Oyası veya Mevlüt örtü Oyaları olarak kullanılıyor.

Geniş Kum Boncuk Namazlık Oyası Malzemeleri: Gül Kurusu Namazlık-minik Siyah Kum Boncuk ve Altınbaşak 186 no iplik-21 numara Tığ kullanılıyor.Kum Boncuklu Sade Yazmalar için Sayfa altına bakınız.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz