kelebekli-mutfak-havlusu-oya-yapimi

KELEBEKLİ HAVLUYA YAKIŞIR KELEBEK KENAR OYASI


El İşleri, Havlu Kenarları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Çeyiz Havlularına yakışır Kelebekli Havlu Modeline Kolay ve şık Havlu Kenarı Tarifi. Fiyonk görünümlü  Şirin Kelebekli Kenar Oyası Mutfak havlusuna çok yakışmış.

Sizler de Çeyizlere veya Eviniz de kullandığınız Havlulara Oyalar yapabilirsiniz.Bunun için çok fazla malzeme de gerekmez.

İplik Oyası Havlu Modelini de geçen çok beğendim ve sizler ile de paylaştım.Burada Çiçekli Havluya Çiçekli Tığ işi Kenar Modeli yer alıyor.

kelebekli-havluya-kelebek-oyasi
kelebekli-havluya-kelebek-oyasi

Görmenizi çok istediğim şimdiye kadar en çok beğendiğim modellerden olan Mutfak Havlusu Oya Yapımı olan burada ki modeli de es geçmeyin.

Tığla olur da İğne Modeli olmaz mı?  Kelebekli İğne Oyası modeli için de İğne Oyası Tarifi için çok güzel Yazma modeli de burada.

Sopadan Havlu Kenarı Dantel yapılışı da bir o kadar ilgi gören Havlu örneklerinden.Hanımlar gerçekten çok becerikli.Her şeyden yararlanıp çok güze işlemeler yapıyorlar ve bize öğretiyorlar.

Kelebek Oyası yapımı için 3 zincir ile Tığ battı yapılıyor. Kelebekli Yazma Oyası da bu model ile yapılıyor.Her kenar için 8 tane Kelebek motifi yapılıyor.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KELEBEKLİ HAVLUYA YAKIŞIR KELEBEK KENAR OYASI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir