KELEBEKLİ HAVLUYA YAKIŞIR KELEBEK KENAR OYASI
kelebekli-mutfak-havlusu-oya-yapimi

KELEBEKLİ HAVLUYA YAKIŞIR KELEBEK KENAR OYASI


Çeyiz Havlularına yakışır Kelebekli Havlu Modeline Kolay ve şık Havlu Kenarı Tarifi. Fiyonk görünümlü  Şirin Kelebekli Kenar Oyası Mutfak havlusuna çok yakışmış.

Sizler de Çeyizlere veya Eviniz de kullandığınız Havlulara Oyalar yapabilirsiniz.Bunun için çok fazla malzeme de gerekmez.

İplik Oyası Havlu Modelini de geçen çok beğendim ve sizler ile de paylaştım.Burada Çiçekli Havluya Çiçekli Tığ işi Kenar Modeli yer alıyor.

kelebekli-havluya-kelebek-oyasi
kelebekli-havluya-kelebek-oyasi

Görmenizi çok istediğim şimdiye kadar en çok beğendiğim modellerden olan Mutfak Havlusu Oya Yapımı olan burada ki modeli de es geçmeyin.

Tığla olur da İğne Modeli olmaz mı?  Kelebekli İğne Oyası modeli için de İğne Oyası Tarifi için çok güzel Yazma modeli de burada.

Sopadan Havlu Kenarı Dantel yapılışı da bir o kadar ilgi gören Havlu örneklerinden.Hanımlar gerçekten çok becerikli.Her şeyden yararlanıp çok güze işlemeler yapıyorlar ve bize öğretiyorlar.

Kelebek Oyası yapımı için 3 zincir ile Tığ battı yapılıyor. Kelebekli Yazma Oyası da bu model ile yapılıyor.Her kenar için 8 tane Kelebek motifi yapılıyor.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın