dondurma-sopasindan-kulah-havlu-danteli-yapilisi


DONDURMA SOPASINDAN HAVLU UCU DANTEL YAPIMI

El İşleri, Havlu Kenarları, Örgü Videoları, Tığ İşi

Dondurma Sopası İle Havlu Kenarı Dantel Tarifi-Çubukla Havlu Ucu Dantel Modelinin yapılışını izlemek bile keyifli. 2 Renkli Gösterişli Çeyizlik Havlu Modeli.

Bir Çok Havlu Danteli örnekleri gibi bu model de ilk olarak Havluya dikilen tarafından yapılmaya başlanıyor. Dantelin Motifleri renkli kenarı Beyaz yapılıyor.

kulahli-cubuklu-havlu-kenari
kulahli-cubuklu-havlu-kenari

Emek İsteyen Havlu Kenar Oyası için de Oya şeklinde yapılan diğer modeli de görebilirsiniz. Çiçek örnekli Tığ oyası kenar örneğidir.

sopali-havlu-kenari-yapimi-tarifi
sopali-havlu-kenari-yapimi-tarifi

Mutfak Havlusu Danteli için sade Dantel Tarifi olan bu güzel örnekte aynı hanım tarafından anlatılıyor. Havlu İçin Modeller arayanlara bizde Örnek çok.

cubukla-havlu-kenari-kulah-dantel
cubukla-havlu-kenari-kulah-dantel

Aynı örneği Sopayla Nevresim Kenar Danteli ya da Çarşaf kenarı için de uygulayabilirsiniz. Renkli istemezseniz Beyaz yapabilirsiniz.

cubukla-ilmek-uzatmali-havlu-ucu-danteli
cubukla-ilmek-uzatmali-havlu-ucu-danteli

Örnek 21 numara tığ ile 2 motif anlatılıyor.Pembe ve Mavi Dantel İpleri ile farklı renkler de nasıl görünüyor fikir veriyor.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “DONDURMA SOPASINDAN HAVLU UCU DANTEL YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir