PIRPIRLI KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI

pirpirli-kelebek-igne-oyasi-model-yapimi
pirpirli-kelebek-igne-oyasi-model-yapimi

İğne Oyası Yazma Modeli Pırpırlı Kelebek İğne Modeli yapımı Türkçe videolu yapılışı ile Yemenilere,Yazmalara İğne Oyaları.

Oyalı Yazmalar yapmak isteyen Sevgili hanımlara bu modeli önerim. Sizin de Videolu Oya Yapım aşamaların da göreceğiniz gibi oldukça Kolay Oya Modeli olan İğne Oyası Yazma Modeli Pırpırlı Kelebek Yaza ve Yemeniler de çok yakışıyor.

Dün Paylaştığım Pırpırlı Çiçek Oya Modeli sayfasında ayrıca 95 Tane İğne ve Tığ Oyası Örnekleri bulunuyor ve Bu Modelin Yazmalı şeklini orada görebilirsiniz.

igne-oyasi-pirpirli-kelebek
igne-oyasi-pirpirli-kelebek

Son yazımız da Kapşonlu Bebek Yelek yapılışı için Türkçe anlatılan Baştan Sona Bebek Yelek Yapılışı için buradan modeli inceleyebilirsiniz.
Pırpırlı Kelebek İğne Oyası Videosu

Benzer İçerikler

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KALEMLE GELİN YELPAZESİ TIĞ OYASI YAPIMI | Nazarca.com
  2. PIRPIRLA BADEM İĞNE OYASI AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*