TIĞLA BONCUKLU MEVLÜT OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

tig-isi-boncuklu-mevlut-ortu-modeli-yapilisi
tig-isi-boncuklu-mevlut-ortu-modeli-yapilisi

Boncuklu Tığ İşi Mevlit Örtüsü Kenarları Tığ Oyalı Boncuklu Mevlüt Örtüsü yapılışı için buradan Türkçe videolu anlatımını izleyebilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Modeline benzeyen Tığ Oyası Mevlüt örneği farklı Yazma örnekleri,Boncuklu Yemeni Kenarı veya Boncuklu Havlu Kenarı olarak ta kullanılır.

boncuklu-tig-isi-mevlut-ortusu
boncuklu-tig-isi-mevlut-ortusu

Bugün sizinle paylaştığım Hanımların çok beğendiği Örü iğneleri olan Şişler ile Örgü Boncuklu Kolye tasarımı nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz. Unutmayın bu Kolye Örgü Şişi ile örülüyor.

Burgulu Yapraklar Şiş Örneği yine 12 Nisanın Güzel Yeni Örgüleri için size sunduğum güzel bir Örgü Motifi.

Sayfanın altına doğru inip baktığınızda benzer örnekleri ve yapılışlarına bakabilirsiniz. Tığ Oyaları için sitede menüde Havlu Kenarları ,Yazmalar veya Tığ işi yazan menülere bakailirsiniz

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİÇEKLİ BAHAR GELDİ TIĞ OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com
  2. KALEMLE İPLİK OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*