2017 KOLAY İĞNE OYALARI 55 MODEL 3 TANE YAPIM AŞAMALI

kolay-igne-oyalari-2017-modelleri
kolay-igne-oyalari-2017-modelleri

55 Tane İğne Oyası Modeli 3 Tane İğne Oyası Model Yapılışı Türkçe Videolu Açıklamalı İğne Oyalı Kenar Modelleri.

Kolay İğne Oyası Modelleri için Modellerden hangini beğenirseniz Videolu anlatımını sayfa altındaki yorumlardan isteyebilirsiniz.

Ev Hanımı anlatımı ile İğne Oyası Nasıl Yapılır? Resimli anlatımlı Videoları sayfa altından inceleyebilir sizde İğne Oyası Öğreniyorum kervanına katılabilirsiniz.

zarif-namazlik-oyalari

İğne Oyası Dersleri En Güzel 2017 İğne Oyaları için önceden hazırladığım İğne Oyası Siteleri diye benden ısrarla İğne Modelleri isteyen Arzu hanım ve sizler için paylaştığım İğne Oyası Kenar Modelleri burada.

Çeyizlik İğne Oyalı Yazma Modelleri,İğne Oyalı Havlu Örnekleri,Tülbent,Yemeni,Namazlık ve Mevlit Oya örneklerini sitede burada İğne Oyaları bölümlerinden bakabilirsiniz.

turuncu-iple-igne-oyasi-kolay-model

Tığ oyaları içinde buraya bakınız en güzel Tığ Oyası Modelleri için sitede bir çok Tığ Oyası Anlatımlı Modeller bulunuyor.

Son yazımızda Çiçek Geçidi Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Sesli Oya Anlatımı olan bu çalışma burada.

İğne Oyası Yapılışı 1

İğne Oyası Yapılışı 2

Boncuklu İğne Oyası Yapılışı 3

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YENİ BAŞLAYANLARA İNCİLİ KOLAY İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*