İĞNE OYASINA BAŞLAMA TEKNİKLERİ TÜRKÇE VİDEOLU

igne-oyasi-baslama-teknigi
igne-oyasi-baslama-teknigi

İğne Oyasına Yeni Başlayanlar için Model anlatımları var ama İğne Oyasına Başlama Tekniği( Zürafa Yapımı) ve İğne Oyası Garı Dişi yapımı denilen 2. sıra İğne Oyasına hazırlık nasıl yapılır? detaylı Türkçe videolu anlatımlı.

Yazma Kenarı nasıl kıvrılır? İğne Oyası yapımı için ilk dikiş tekniği nasıl yapılır? öğrendikten sonra Renkli İğne Oyası Modeli olan burada baştan sona Oya Modeli anlatımı olan Kenar Oyasına hemen başlayabilirsiniz.

igne-oyasina-baslama-zurafa-yapimi
igne-oyasina-baslama-zurafa-yapimi

Ya da biraz daha meşakkatli olan ama çok güzel İğne Oyasından Gül yapabilirsiniz.Sitede daha bir çok İğne Oyası Örnekleri var bunlar için menüye ya da sayfa altına doğru inip bakabilirsiniz.

2017 İğne Oyaları için buradaki diğer modelleri de inceleyebilirsiniz. İğne oyası işlemeden önce yemeni,tülbent ya da Havlu kenarı için önceden yapılan Oya tekniğinin adı İğne Oyası Zürafa tekniğiymiş.

igne-oyasi-gari-disi-yapimi
igne-oyasi-gari-disi-yapimi

Ancak İğne Oyası Garı,dişi yapımı ilk defa duyduğum bir şey. Bu iki videoda ki İğne Oyası Başlangıç Teknikleri ile izleyerek Oya Dersleri yeni Oyalar öğrenebilirsiniz.

En son size sunduğum Kalpli Uzun Lif Modeli yapılışına buradan bakınız.

İğne Oyasına Başlama Tekniği Yazma Kenarı İğne Oyasına Hazırlama

İğne Oyası Garı Dişi Yapımı-Türkçe Videolu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. İĞNE OYASINA BENZEYEN TIĞ OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. BONCUKLU TIĞ İŞİ TÜLBENT OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. 66 İĞNE OYASI VE ELTİ ÇİÇEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares