Örgü Modelleri BAĞCIKLI PUF KALP LİF AÇIKLAMALI

BAĞCIKLI PUF KALP LİF AÇIKLAMALI

630
bagcikli-puf-kalp-lif-modeli-tarifi
bagcikli-puf-kalp-lif-modeli-tarifi

Zikzaklı Kalp lif Tarifi-Bağcıklı Puf Kalp Lif Modeli Çift Katlı Lif modeli olup bu modeli diğerlerinden ayıran Basit Kalp Lif Modellerinden değil.Ortasında Zikzaklı olan Bağcıklı süslendikten sonra çiçekli kenar oyası yapılan Yasemin hanım tarafından Anlatımlı Lif Örneği oması.

Zaten son paylaştığım 3 Lif Modelini de bana sağ olsun Yasemin hanımcım gönderdi onun da eline emeğine sağlık.Diğer 2 Lif Modeli de bu Lif gibi kendi Tasarımı ve Yeni Liflerden. Önceki Modeli Gemi Dümeni Lif modeli olup diğeri de Gökkuşaklı Şeker Lif modeli onlar da buradalar.

zikzakli-bagcikli-puf-cift-katli-lif
zikzakli-bagcikli-puf-cift-katli-lif

Sağ olsunlar Beraber çalıştığım bir çok Youtube El işleri kanaları olan hanımlar harika modeller yapıyorlar da izlere Oyalar,Örgüler,Modelleri,Lif Örnekleri ve Danteller gibi şahane f gösterişli Yeni Örgü Motifleri ve El ürünleri sunup yeni Örnekler öğrenmemize yardımcı oluyorlar.

Bizlere de düşen Bu videoları beğendikten sonra Paylaşarak onlara destek olmak.Abone olarak desteklemek. Bana da bu Şahane Örgüleri sizler ile paylaşmak düşüyor.

Bu arada Bazen Nazarca.com Ailesine yeni katılan Arkadaşlar site adını unutabiliyor ya da Sayfada önceden buldukları modelleri tekrar bulmakta sıkıntı çekiyorlar.Şöyle yapabilirsiniz.

Dikkat okuyunuz Lütfen!-Örnek: Nazarca Lif ModelleriNazarca Tığ ÖrgüleriNazarca Örgü Modelleri ya da Nazarca Oya Modelleri yazarak Google da arama yaparsanız Nazarca.com diye hemen görebilirsiniz. Lütfen bu arada çok dikkat edin Taklitlerimden emek hırsızlarına Dikkat edin.Girdiğiniz sitenin adına bakın bakalım Nazarca.com  sitesi mi? değil mi? diye.
Bağcıklı Puf Kalp Lif Videosu

2. devam videosu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz