Menü Kapat
gokkusagi-sekeri-yeni-lif-modeli-yapilisi

GÖKKUŞAKLI YENİ TASARIM LİF TARİFİGökkuşaklı Yeni Lif Modeli Yapılışı- Yeni Tasarım oldukça şık duran Rengarenk iç açan Açıklamalı Çeyizlik Banyo Lif Modeli gerçekten çok güze ve Anlatımı da çok kaliteli.

Modelin adı Gökkuşağı Şeker Lif Modeli olan bu modeli yapan sevgili Yaseminin ellerine sağlık. Videoyu beğenenler Abone olabilirler ve modeli sosyal ağların da paylaşabilirler.

topcuklu-gokkusagi-banyo-lifi
topcuklu-gokkusagi-banyo-lifi

İğne Oyalı Havluları beğenen ve seven hanımlara önereceğim Yeni tasarım İğne Oyası Firketeli Havlu Ucu modelini de çok beğeneceğinizi umuyorum.

Dantel Lavanta ve Sabun Kesesi yapılışı ayrıca 30 tane Örgü Lavanta,Nikah şekeri ve Bebek şekeri kese modellerini buraya tıkladığınız da görebilirsiniz.

yeni-tasarim-gokkusakli-lif-tarifi
yeni-tasarim-gokkusakli-lif-tarifi

Altıgen Renkli Gökkuşağı Lif ilk olarak ortasından başlanıyor.Sonra kenar dilimleri yapıldıktan sonra Fıstıklı Lif kenarı Oya ile bitiriliyor ve son olarak ortadaki örgü topçuklar ile süsleniyor.

orgu-yeni-gokkusagi-seker-lif-yapilisi
orgu-yeni-gokkusagi-seker-lif-yapilisi

Renk seçime size kalan Lif örneğini eliniz de olan ya da tercih ettiğiniz renkler ile yapabilirsiniz. İlk önce üst üste 8 fıstık yapılan Örgüye Ortadan başlayabilir 4-5-6- ve 7 numaraya kadar Tığ kullanabilirsiniz.
Yeni Tasarım Gökkuşağı Lif Videosu

1 Comment

  1. Geri bildirim: GEMİ DÜMENİ LİF MODELİ TARİFİ | | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir