GEMİ DÜMENİ LİF MODELİ TARİFİ
gemi-dumeni-lif-modelleri-ve-yapilislari

GEMİ DÜMENİ LİF MODELİ TARİFİ


İşte yine İlk defa göreceğiniz 2019 Lif Modeli hazırlıkları için kullanabileceğiniz Çeyizlik Yuvarlak Gemi Dümeni Banyo Lifi yapılışı Videolu ve Açıklamalı.

Lif örmekte çok kullanılan Örgü Liflerin yumuşacık olmasını sağlayan Yıldız tekniği Lif örneği ile Gemi Dümeni Banyo lifini siz de örme için Videosu sonuna kadar izlerseniz göreceksiniz he de çok kolay oluğunu.

gemi-dumeni-lif-modeli-yapilisi
gemi-dumeni-lif-modeli-yapilisi

Bir kaç gündür Oyalar ve Örgü Örnekleri yayımlamıyordum ben de bu açığı kapatmak için Nazarca.com Takipçileri için Yeni Model Hamam Lifleri yayınlamaya çalışıyorum.

gemi-dumeni-mavi-lif-modeli
gemi-dumeni-mavi-lif-modeli

Az Önce de Gökkuşaklı Yeni Lif Modelini yayınladım.Bu isimde Lifler duymuş ve görmüş olabilirsiniz ancak bu model o model değil çünkü Yeni Tasarım bir Lif Örneği.

Çok basit herkesin kolaylıkla yapabileceği model için 3 renk ip kullanılmış.Mavi olan da Bordo rengi olan da ayrı güzelliklerde olmuş.

gemi-dumeni-bordo-yuvarlak-lif-tarifi
gemi-dumeni-bordo-yuvarlak-lif-tarifi

Yuvarlak Lif gibi başlanan sonra kenardaki çıkıntıları yapılan model de Yıldız yöntemi kullanılıyor.Lif Bitimin de tam ortasına dikmek için Fıstıklar ile Puf çiçek yapılıp kenarları oyalanıyor.
Gemi Dümeni Lif Videosu

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın