Örgü Modelleri ÜÇGEN ÖRÜLEN FISTIKLI GELİN ŞALI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

ÜÇGEN ÖRÜLEN FISTIKLI GELİN ŞALI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

333
gelin-sallari-tig-isi-fistikli-modeller
gelin-sallari-tig-isi-fistikli-modeller

Örgü Tığla Abiye Gelin Şalları için düz ve Üçgen Örülen Fıstıklı Gelin Şal Modeli yapımı Türkçe Videolu Tığ işi Örgü Dersleri.

İlkbahar ve Kış Gelinleri için Gelinliğin üzerine Şal Modeli arayan hanımlara bu güzel Fıstık Örnekli Şal modelinden yapabilirsiniz.

ucgen-fistikli-gelin-sali
ucgen-fistikli-gelin-sali

Tabi sadece Gelinler için değil aynı zamanda Şıklığına önem veren Hanımlar hatta Anneler için harika şık Şal Örnekleri yapılır.

Pullu Gelin şalı Yapılışı içinde bir örnek ve videolu tarifi burada ancak yazılı ve videosu net anlaşılır olmadığından örgü işlerinde daha usta hanımlar için.

Yine köşeden başlanarak yapılan Gelin şalları içinden 3 Boyutlu Gelin Şalı adındaki başka bir Tığ işi modelinin yapılışını buradan görebilirsiniz.

Fıstıklı Yelpaze Gelin Şal modeli için de burada yine Köşesinden örülerek başlanan çok beğeneceğiniz Tığ işi bir model görebilir hatta isterseniz Örgü  Gelin yeleği içinde bu modele bakabilirsiniz.

Minik İlmekler Örgü Modeli şiş işi örnek bekleyen hanımlar için Dün en son paylaştığım bir model. Çiçekli Yıldız Örneği 2 renkli Örgü Modelleri içinde çok beğenilen modellerden.

tig-isi-yapilan-fistikli-gelin-sallari
tig-isi-yapilan-fistikli-gelin-sallari
fistikli-tigla-gelin-sal-ornekleri-yapimi
fistikli-tigla-gelin-sal-ornekleri-yapimi

Fıstık Örnekli Gelin Şalları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz