Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI AJURLU LABİRENT ÖRGÜ MODELİ

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI AJURLU LABİRENT ÖRGÜ MODELİ

3396
ajurlu-labirent-orgu-modeli-videolu-anlatim

Arzu Sepeti Örgüleri arasından sizlere Bugün Arzu hanımın kısa süre önce bizler ile paylaştığı Ajurlu Labirent Örgü Modelini Türkçe videolu Örnek anlatımı ile nasıl örülür? öğreneceğiz.

Bir kaç gün önce sizlere Arzu hanımın ördüğü Çok kolay örülen Örgü örmeye yeni başlayan Örgü örmeyi çok bilmeyenlerin dahi örebileceği kolay ve çok şık bir Örnek modeli olan Yalancı Saç Örgüsü Modelini paylaştım ve çok sevildi.

Kışlık Örgü giysiler için sizlere tavsiye edebileceğim bir Örnekte Pirinç Deseni Örneği. Bebek örgüleri,Erkekler için Örgü Kazak ve Bayanlar için Örgü Yelek,Hırka örebileceğiniz güzel ve kolay üreyen bir örnek

Kış geldi Kaban ve Pardösü üstünde çok şık görünen aynı zamanda soğuktan boynumuzu koruyan Atkıları örme zamanı geldi. Hem sizi sıcak tutacak hem şık bir Örgü Atkı örneği içinde buradaki güzel Örgü Atkı Modelini öneririm.

Bayanlar benden sık,sık Türkçe anlatılan Örnek öğretici Videolar paylaşmamı istiyorlar. Fakat Arzu hanım kadar temiz çekilen ve detaylı anlatılan Örnek Örgü Örme videoları çok paylaşılmıyor.

Örgü Dersleri Örgü Videoları için lütfen yukarıdaki menüden Örgü Videoları gösterilen menüye bakınız. Tüm El işleri modelleri içinde El işleri yazan menüye bakabilirsiniz.

ajurlu-labirent-orgu-modeli-videolu-anlatim
ajurlu-labirent-orgu-modeli-videolu-anlatim

Beğendiğiniz Örgüleri ve diğer içerikleri kendi Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Yine güzel bir Ajurlu Badem örneğini buradan inceleyebilirsiniz.

Videolu Ajurlu Labirent Örgü Örneği İzle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz