Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI SIRALI ÖRNEK MODELİ

VİDEOLU ANLATIMLI SIRALI ÖRNEK MODELİ

772
kolay-sirali-ornek-modeli-videolu

Sıralı Örnek anlatımı sizler için Videolu olarak detaylı Örnek anlatımı şekilde sunulmuştur. Kolay Örülen Örnek Modeli isteyenlere oldukça kolay örülen ve çok güzel Örgü Modeli.

Sizlere elimden geldiğince anlaşılır ve örneğin nasıl örüldüğünü net ve detaylı anlaşılır bir şekilde gösteren Örgü videoları sunmaya çalışıyorum.

Örgü Videoları bölümünde Türkçe ve yabancı anlatımlı sizinde izleyerek örnek çıkarabileceğiniz bir çok Örnek anlatımı bulunmakta.

Sıralı Örnek modeli adını verdiğim bu örneğin gerçek adını bilmiyorum. Paylaşan yabancı hanım sadece Güzel Örgü Modeli diye paylaşmış.Örneğin bilinen adını bilenler bizimle sayfa altındaki yorumlar bölümünden paylaşabilir.

Sizlere en son paylaştığım Videolu açıklamalı Döngü Örneğine de mutlaka bakmanızı öneririm. Güzel bir Atkı Örneği arayan hanımlara özellikle tavsiye ederim.

Türkçe açıklamalı Örgü Videosu isterseniz size önereceğim Ajurlu Labirent modeli Örnek Arzu hanımın Örgü örmeyi seven hanımlar ile paylaştığı güzel Örgülerden biri.

En güzel Yeni Örgü Modelleri için El işleri menüsüne bakarsanız Resimli anlatımlı Örgüler de görebilirsiniz.

Saç Örgülü Örnekler isteyen hanımlar içinde adı Yalancı Saç Örgüsü Modeli olan ve yine Arzu hanımın bizler için paylaştığı Türkçe anlatılan Örnek anlatımlı videosuna buradan bakabilirsiniz.

kolay-sirali-ornek-modeli-videolu
kolay-sirali-ornek-modeli-videolu

Bugün sizler için paylaştığım Örnek ile neler örülür Beyin fırtınası yaptığımız da Çocuklar için örülen Örgü giysiler,Erkeler için Örgü Kazak ve bayanlar için Örgü Hırka çok güzel olabilir.

Sizlerinde sitemde görmek istediğiniz Örgü Modelleri için yorumlar bölümünden istekte bulunabilir ve beğendiğiniz modelleri Facebook  sayfalarınız da paylaşabilirsiniz.

Alttaki videoyu izleyip örneğin nasıl örüldüğüne bakabilir sayfa altından yorum yazabilirsiniz.

Kolay gelsin.
Videolu anlatımlı Sıralı Kolay Örgü Modeli

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz