Örgü Modelleri 3’LÜ SU YOLU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TÜRKÇE ANLATMLI

3’LÜ SU YOLU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TÜRKÇE ANLATMLI

647
3-lu-su-yolu-orgu-modeli-yapilisi
3-lu-su-yolu-orgu-modeli-yapilisi

Basit Örgü Modelleri– Örgü örmeyi yeni,yeni öğrenen ancak Düz ve Haraşo dışında çok fazla Örgü Örneği bilmeyen Nazarca Takipçisi hanımlar için 3’lü Su Yolu Örgü Modeli özellikle Yaz için güzel ve kolay bir Örnek olabilir. Türkçe

3-lu-su-yolu-orgu-modeli-yapilisi
3-lu-su-yolu-orgu-modeli-yapilisi

video şeklinde paylaşılan oldukça şık ve çabuk örülen 3 lü Su Yolu Örneğine nasıl örülür? buradan bakabilirsiniz.

Sevgi hanımın Gri örgü ipi ile örmeyi tercih ettiği bu modeli nerelerde? hangi Örgü giysilerde kullanabiliriz? biraz düşünürsek Su Yolu Basit Örgü Modeli

Video içinde bahsedilen Set Örgü Modelini merak edenler için örneğe buradan bakabilirsiniz.1 Ay adar önce paylaştığım bu örnek yine nazarca Örgü Modelleri arasında en beğenilen örgülerden olmuştu. Diğer bahsedilen örnek te Cilveli Lastik Örneği aynı zamanda tek başına da kullanılan burada daha önce paylaştığım bir Şiş Örgü modeli.

3’lü Su Yolu Örneğine 2 Cilveli lastik örülerek başlanıyor ve Büyük ajurlar örneğe ilave edilerek örülmeye devam ediliyor.Gördüğünüz gibi örnek anlatmak ta hiç iyi değilim anca Sevgi hanım zaten tüm detayları en ince noktasına kadar gösteriyor.

Benden Şiş ile örülen Yelek Örnekleri isteyen sevgili hanımlar için Dün size Ajurlu Top Çiçekler Yelek Örneğini paylaştım Yelek Örmeyi düşünen ve Yelek Örnekleri arayan hanımlara bu örneği önerebilirim.

Dantel Videoları için de çok beğendiğim Dikdörtgen Dantel Modeli olan Palmiye Örneği Sehpa Örtüsü ve onlarca Dantel modelini de bu sayfa da paylaştım.
3 Lü Su Yolu Basit ve Çok Kolay Örgü Modeli Şiş Örneği Yapılışı Video İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz