Örgü Modelleri SET ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATILAN ÖRNEK

SET ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATILAN ÖRNEK

515
Set-orgu-modeli-yapilisi
Set-orgu-modeli-yapilisi
Set-orgu-modeli-yapilisi

Krem iki kat ince iple örülen Set Örgü Modeli Örgü şişleri ile örülen ve Türkçe Videolu olarak anlatılan Örnekler

isteyen hanımlar için Örneğin videosunu sayada altta izleyebilirsiniz.

Örgü teknikleri öğrenmek isteyen hanımlar için Hem Tığ işi Teknikleri hem Örgü iğneleri şişler ile örülen Örgü Teknikleri için El işleri menüsüne bakınız.

Set Örneği Yazlık Örme Yelek Örnekleri arayan hanımlar Set Örgü desenini düşünebilir. Örgü bir bütün olarak tüm örnek içinde ya da kenar bordürü örgü olarak ta 2 sıra şeklinde yapılabilir.

Çok eskilerde Annelerimizin ördüğü,ninelerimizin ördüğü eski ama eskilerde kalmayan bir çok örgü modeli gibi Sarhoş Yolunu Şaşardı Örgü Modeline de buradan bakabilirsiniz. Ajurlu ya da Yazlık delikli örgü modelleri isteyenler için aradığınız örgü deseni bu olabilir.

Ama daha kalın bir şekilde örnek isterseniz işte o zaman belki de ilk defa göreceğiniz Yasemin Örgü Modeli örneğine buradan bakabilirsiniz.

Burada size link olarak verdiğim 3 örgü deseni de beyaz renk ip ile örülmüş çok zarif örgüler. Son olarak buradaki Hasırlı Örgü Modeli yapılışına bakabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. iyi akşamlar bu örneğin yapımını çok aradım eline diline sağlık çok güzel anlatmışsın kardeşim ALLAH senden razı olsun hakkını helal et .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz