hasirli-orgu-modeli-video


HASIRLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Hasır Desenli Örgü Modeli. Sevgili hanımlar daha önce sizlere Çaprazlama Örneği olarak paylaştığım çok

iki-renkli-hasirli-orgu-modeliyapilisi
iki-renkli-hasirli-orgu-modeliyapilisi

beğenilen örneğin Türkçe Videolu Anlatımlı Hasırlı Örgü Modeli yapılışı olarak buradan örneğin nasıl örüldüğünü izleyebilirsiniz.

Hasırlı Örgü Deseni aynı zamanda iki renk ip ile örüldüğü zaman da çok harika oluyor. Çocuk örgüleri için iki renk yetişkin örgüleri için tek Renk ile çok şık Örgü Kazak modeli örebilirsiniz.

Türkçe Videolu Örgüler içinden Bugün sizler için paylaştığım Fitilli Burgu Modeli örnek tek renkle örülen iri desenli örnekleri sevenler çok güzel Örgü Hırka ve Örme Yelekler yapılır.

Az önce size oldukça farklı çok fazla bilinmeyen çok değişik örgü modeli olan Mantar Tarlası Örneğini de göstermeyi istiyorum.

Hasır Örgü Modelleri diye arama yaptığınızda Tunus İşi Hasır Örneği gibi daha bir çok farklı örnek görebilirsiniz. Bu sebeple örnekler karışmaması için örneğin adını Hasırlı Örgü Modeli olarak değiştirmeyi uygun gördüm.

hasirli-orgu-modeli-video
hasirli-orgu-modeli-video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir