VİDEOLU ANLATIMLI TUNUS İŞİ CİMCİME ÖRNEK MODELİ

videolu-tunus-isi-iki-renkli-cimcime-ornek-modeli

Tunus İşi Örgü Videoları-Videolu Anlatımlı iki renkli Cimcime Tunus İşi Örgü Modeli-Tunus işi,Afgan işi olarak bu yıl çok örülen Örneklerin arasından en sevimlisi ile kolay bir Örgü Örneği.

Anlatımlı Örgü Modellerine Tunus işi Bebek Battaniyeleri isteyenlere farklı ve değişik güzel bir Battaniye örmek için bu örnek düşünebilirsiniz.

Örneğin nasıl örüldüğünü detayları ile videolu açıklamalı olarak görebilirsiniz. En bilinen Tunus işi örgü teknikleri arasında Tunus Hasır Örgü Modeli ile tek renk düz ve sade bir örnek isteyenlere uygun.

Tunus İşlerinde ustalaştıktan sonra Tunus İşi Örgü Çiçek veya kendinize Kış için Tunus İşi Patik Modeli örmek

videolu-tunus-isi-iki-renkli-cimcime-ornek-modeli
videolu-tunus-isi-iki-renkli-cimcime-ornek-modeli

için buradaki modellere bakabilirsiniz.Bu Örneklerden Çiçek yabancı Patik modeli Türkçe videolu anlatımlıdır.

Örgü Lif,Örgü Bere ve güzel örgüler için Tunus işi Çilek Örneği zor ama öğrendikten sonra size zevkli ve kolay gelecek bir örnek.

Tığla örülen Tunus Örneği ile Düz Tunus İşi Örgü Modeli Örgü şişleri ile düz örgü dediğimiz en sade ve basit tunus işi örneği olarak bilinir.Bu örnek resimli anlatımlıdır.

Eğer isterseniz Tunus örneklerini Boncuk ile detaylandırarak burada gösterilen Resimli açıklamalı Boncuklu Tunus Modelini düşünebilirsiniz.

Bu örnekle nasıl Şal için Tunus Modeli Boyun Atkısı örülüyor buradan Videosunu izleyebilirsiniz.

El işleri ve Örgü Videoları yazan menülerde daha fazlasını görebilirsiniz tabi Tunus İşi Yelpaze örneğine de baktıktan sonra:)

Tunus İşi Cimcime Örneği İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA TUNUS TEKNİĞİ BEBEK BATTANİYE ÖRNEKLERİ | Nazarca.com
  2. BURGULU CİMCİME ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com
  3. TUNUS AFGAN İŞİ BEBEK ÖRGÜLERİ VE TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*