Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI DALGALI TIĞ İŞİ DESENİ

VİDEOLU ANLATIMLI DALGALI TIĞ İŞİ DESENİ

346
tig-isi-orguler-dalgali-desen
tig-isi-orguler-dalgali-desen
dalgali-tig-isi-modeli-orgu-boyun-atkisi
dalgali-tig-isi-modeli-orgu-boyun-atkisi

Kış geldi bayanlar artık Kışlık için Örgü giysi modelleri istiyor ve ben sizlere devamlı detaylı anlatılan ve Türkçe anlatımlı Örgü Videoları,Resimli anlatımlı Örgüler sunuyorum.Şimdi sizlere Tığ işi Boyun Örgü Atkılar için çok şık Dalgalı Örgü Modelini göstermek istiyorum.

Video başladığında yabancı olduğu için sakın hayal kırıklığına uğramayın zira Videoda örneği gösteren hanım gerçekten işini iyi biliyor ve örneği çok net anlaşılır şekilde öğretiyor.Ayrıca örnek için daha rahat anlaşılsın diye kalın tığ ve kalın iple örülen Şal modelinin yapımını gösteriyor.

tig-isi-orguler-dalgali-desen
tig-isi-orguler-dalgali-desen

Bugün size bu 2. paylaşımım. İlk paylaştığımda yine Örgü modeli ancak Tığ işi değil Örgü iğneleri ile örülen Fransız Sakız diye bilinen diğer adı Yılan Örneği olan çok kolay ve güzel bir Örnek modeli

Kış için örülecek kıyafetler için güzel örnekler paylaşırken kış aylarının vazgeçilmezi olan Ayaklarımızı sıcacık tutan Patikleri unutmamak gerekir. Son yılların gözde Tığ işi Tunus modeli ile Nasıl Patik örülür? Türkçe Videolu tam detaylı anlatımına buradan bakabilirsiniz.

Son olarak Omuzlara alınan Üçgen örgü Kovboy Şalı örmeyi düşünenler için Türkçe Örgü Şal Videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada Bu örneğe şeklinde dolayı Zigzag modeli de deniliyor. Ancak Zigzaglı Örnek modellerinin trabzan veya sık iğneli,örnekli olarak değişik çeşitleri bulunur.Hatta burada Zigzag Modeli Tığ işini örnek olarak görebilirsiniz.

Wie man ein Chunky Wellenförmige Wasserfallausschnitt Infinity-Schal häkeln-How to Crochet a Chunky Wavy Cowl Neck Infinity Scarf

Videolu Net Anlaşılır Örgü Videoları-Nazarca Örgüler-Nazarca Örgü Videoları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz