mor-yaprakli-ornek-yapilisi-yeni-orgu-modelleri


ÖRGÜ MOR YAPRAKLAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yelek Örnekleri

Mor Yapraklar Örgü Modeli-Mor Yapraklı Şiş işi Örgü Modeli Sevgi hanımın hünerli ellerinden bize nasıl örülür ?

mor-yapraklar-orgu-deseni
mor-yapraklar-orgu-deseni

Türkçe Örgü videosu ile anlaşılır şekilde gösterdiği Örgü Mor Yapraklı Modeli Yeni Örgü Örnekleri için güzel bir Örgü.

Mor Yapraklı Örgü Deseni yapılışı için Mor ve Yeşil renkli örneklere baktığımız da örnek hem koyu hem açık renklerde çok şık görünüyor.

Bu güze Mor Renkli Örnek Hırka modeli üzerinde kullanılmış çeşitli örgülerde kullanılan 4 numara şiş ile örülmüş ,orta kalınlıkta ipten yapılan 8 ve katları aralarda 2 ilmekten yapılan bir model.

3 Boyutlu Örgü Şallar için böyle bol desenli ve kabarık Örgüler çok yakışıyor. Şiş işi Yeni Şal Örgü modelleri ve Örnekleri için daha çok model görmek için Örgüler bölümüne bakabilirsiniz.

mor-yaprakli-orgu-modeli
mor-yaprakli-orgu-modeli

Bayan Örgü Yelekler için kullanacak olanlar daha önce burada paylaştığım Yelek Modelleri ve Yapılışları gösterilen burada ki sayfaya da bakabilirler.

Bugün Tüm Aile Bireyleri için Örülebilecek güzel Örgü Modelleri paylaştım

Bunlardan bazıları benim de çok hoşuma giden Örgüler di. Çocuklara Örgü Elbiseler için burada baştan sona açıklamalı Kız Çocuk Örgüden Elbise yapımına bakabilirsiniz.

Evin Yetişkin Büyük Erkeler için Örgü Adam Süveteri Yapılışı gösterilen bu sayfada ki modelden V Yakalı Erkek Süveteri yapabilirsiniz. Süveter Örme adım,adım anlatılmış ve gösterilmiş olup Örgü V Yaka nasıl yapılır? bilmeyenler bu örnek ile onuda öğrenebilirler.

orgu-mor-yapraklar-modeli
orgu-mor-yapraklar-modeli

Örgü Mor Yapraklar Modeli

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir