ÖRGÜ KIR ÇİÇEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

kir-cicekli-orgu-modeli
kir-cicekli-orgu-modeli

Kır Çiçekli Örgü Modeli Bayan Yeleklerinde kullanılan Benek örgüleri ve Hırkalarda çok yakışan Kolay bir Şiş işi Örgü Modeli yapılışı Türkçe açıklamalı Örgü Anlatımlı Yelek örneği Örgü Kır Çiçekli Örnek.

Minik Kır çiçekli Örgü Şiş İşi 4 ilmek ve katları ile örülen 3 numara örgü iğnesi ile örülen Basit Şiş Örneği detayları ile gösteriliyor.

Şerife hanımın anlattığı Model ile örülmüş olan Bayan Yelek Modelini videonun başında nasıl durmuş görebilirsiniz.

En Güzel Şiş örgü Modelleri için bu örnek ile birlikte sizlere bir kaç örnek daha tavsiye edeyim. Delikli Saç Örgü Şiş işi model Ajurlu örgüler içinde çok beğenilen modellerden.

Örgü Kır Çiçekleri modeli kadar çok beğeneceğiniz Çarpık Bacak Modeli örgü örneği farklı yapılan Örgü Modelleri için değişik ve güzel bir örnek.

Örneğin adı Minik Kır Çiçekleri Örgü Modeli olarak verilmiş ancak o örnek ile yapılan ben de Ufak Kır Çiçekli Örgü Modeli adında farklı bir model olduğundan ben adını Örgü Kir Çiçekler Modeli koydum.

kir-cicekli-orgu-modeli
kir-cicekli-orgu-modeli

Örgü Kır Çiçeği Modeli

dd

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HAZİRAN ÇİÇEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*