yaprakli-orgu-modeli-sis-isi-modeli


YAPRAKLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Yapraklı Örgü Modelleri– Yapraklar Örgü Modeli Türkçe anlatımlı Kolay ve her örgüye uygun Sevgi hanımın hünerli ellerinden Yapraklı Şiş İşi Örneği.

Ortalarında Ajurlu Başaklar olan Örgü Şiş işi Yelekler,Hırkalar,Etoller ve Şallar için bu örnek güzel olur.

Sevgi hanımdan bu örneği rica eden hanım bu yeleği Yapraklı Örgü Bebek Yeleği şeklinde görmüş ve beğenmiş.

Ancak ben bu örneği maalesef Yelek olarak nasıl durur Yaprak Örnekli Bebek Yelek modeli olarak bulup sizler için paylaşamadım.

Ama şöyle Bebek Yelek örmek için şiş işi çok güzel Yelek Yapılışı isteyenlere tavsiye edeceğim gerçekten En Güzel Beek Yelek Modeli diyebileceğim.

Farklı Örgü Yelek Örme Tekniğine buradan bakabilirsiniz.Yelpaze Bebek Yeleği ön,yaka ve kol birlikte bütün olarak örülen Değişik Yelek Modeli.

Yetişkinler İçin Örgü Yelekler ve Erkeler için Örgü Yelekler için El işi ve Örgüler bölümlerinde Erkek Yelek Örnekleri ve Erkek Yelek Modelleri bulunuyor.

Yapraklı Şiş Örnekleri genelde Örgü Yeleklerin Robaların da Yapraklı Robalı Yelek örneği olarak kullanılır. Yaprak Desenli Örgüler seviyorsanız tam Yapraklı Örgü modelleri de var.

Sevgi hanım Örgü Tarifi Videosun da dediği gibi Örgüdeki yaprakları daha büyük ya da küçük yapabiliyorsunuz.Ajurlu Yapraklı Yelek anlatımı için alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

yaprakli-orgu-modeli-sis-isi-modeli
yaprakli-orgu-modeli-sis-isi-modeli

Yapraklı Örgü Modeli Örneği Yapımı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “YAPRAKLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir