Örgü Modelleri ŞİŞ İŞİ RENKLİ ÇITIRLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

ŞİŞ İŞİ RENKLİ ÇITIRLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

1603
sis-isi-renkli-citirlar-orgu-modeli-yapilisi
sis-isi-renkli-citirlar-orgu-modeli-yapilisi

Triple tweed pattern spokes-Şirin mi şirin Çıtır bir örnek olan adını bu nedenle Renkli Çıtırlar Örgü Modeli koyduğum bu örnek Videolu açıklamalı olduğu için isteyen herkes bu örneği çıkarmakta zorluk çekmeden çıkarabilecek.Elbette Videolu Örgü Tarifleri izleyerek Örgü Örneği çıkarmak çok daha kolay oluyor.

sis-isi-renkli-citirlar-orgu-modeli-yapilisi
sis-isi-renkli-citirlar-orgu-modeli-yapilisi

Ancak bazen Türkçe anlatımlı Örgüler olmadığında da net olarak doğru dürüst Örgü modeli açıklaması olan Örgü deseni yapılışı yabancı videoları da sizlere ile paylaşıyorum.

Zevkler ve renkler tartışılmaz derler kim dedi ise doğru demiş. Zira ben bu örneğe tabiri caizse “Ba-yıl-dım” Ben böyle piti,piti,çıtır,çıtır örnekleri çok seviyorum. Hem basit örgü modeli hemde güzel ve ne istersek her şey örebiliriz.

Burada ki renk tonlaması da gerçekten güzel seçilmiş.Mavi rengin 3 güzel tonu ile örülen 3 Renkli Örgü modeli Renkli Çıtırlar Örneği ilk bakıldığın da sanki 2 renkli Örgü Modeliymiş gibi görünüyor. Renk tonlaması açık Maviden başlayarak daha da koyulaşarak tam bir uyum yakalanmış.

Bu örneği birbirine çok zıt Ana renkler olan Kırmızı,Siyah ve Beyaz ile ördüğümü de nasıl durur gerçekten merak ediyorum. Eğer aranızda bu deseni farklı zıt ya da Pastel renkler ile örenler olursa lütfen bana nazarca Facebook sayfamdan mesaj ile resimleri gönderin ben de bakayım. Hem çok güzel ve ilgi çekici olanları da bura da sayfaya eklerim.

Pütürlü bir örnek olan bu Model Örgü ile Bebeklere Örme Battaniyeler farklı ve güzel görünebilir.Erkelere örgü modeli örecek hanımlar için Pastel ve açık renkler daha çok yakışabilir.Kız Bebekler ile Renkli Çıtırlar Örgüsünü Pembe tonları ile ördüğünüz de çok şirin olacaktır. Erkek Bebek örgüleri için resimdeki renkler ya da benzer yakın renkler uygun olur diye düşünüyorum.

Gece boş durmadım Sahura kadar sizlere ne kadar güzel Örgüler paylaştım bilmem gördünüz mü? Görmeyenler buradan tıklayarak bakabilirler.İlk olarak Tığla örülen Arada Çiçek Örgüleri olan farklı kabarık, ve 3 boyutlu Tığ işi örnekler diyebileceğim bu modeller Resimli anlatımlı ve 2 tane de şık tığ işleri videolar bulunmakta.

Şiş işi Yeni Örgüler yani benim yeni paylaştığım ve yine çok severek size göstermek istediğim Dokuma Başaklar Örnegi Oldukça değişik ve bir o kadar da Güzel bir örgü şişleri ile örülen örnek.

Renkli Çıtırlar Örgü Modeli Videosunu İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz