Menü Kapat

iki-farkli-ornekli-tig-isi-zigzag-orgu-modeli

İKİ FARKLI ÖRGÜ ÖRNEKLİ ZİGZAG BATTANİYE ÖRNEĞİ VİDEOLUZigzag in 2 directions with braids woven crochet-Ne zamandır istediğim ancak Videolu anlatımlı modelini yeni bulduğum Her iki tarafı da farklı örnekli,Farklı Örgü desenli çift taraflı Zigzag Örneği yapılışını sizlere de gösterme

iki-tarafi-farkli-ornekli-zigzag-orgu-modeli-yapimi
iki-tarafi-farkli-ornekli-zigzag-orgu-modeli-yapimi

fırsatı buldum.

Bebekler için ya da Yetişkinlere Örgü Diz Örtüsü Battaniye,Koltuklara Örgü Battaniye ya da Yatağın üzerine Kırlentleri ile Takım Zigzag Örgülü Örtü nefis olur.

Geçenlerde bir takipçim bu şekilde her iki yönü de kullanılan üstelik farklı desenlere sahip Çift desenli Zig zag örneği istekte bulunmuş ancak ben bulamamıştım.

Umarım şimdi bu örneği benim beğendiğim kadar sizde beğenir keyifle örer ve bana destek olmak için paylaşırsınız :).

2 Yönlü Örgü Modelleri özellikle Bebek battaniyelerin de çok iyi oluyor.Tek tarafı düzgün ancak diğer tarafı salkım saçak olan dağınık örgü desenleri bende sevmiyorum.

Bu şekilde Çift taraflı Örgü Zigzag Örnek videoları buldukça bulduklarımı sizler ile de paylaşacağım. Burada örgü tekniğinde Tığ ile sonradan dokuma tekniğini Örgü videoları ile El işleri bölümünde bazı örgü Lif Modellerinde sizlere göstermiştim.Bu tekniği geliştirip farklı Örgü El İşleri ve Örgüden battaniyeler yapabilirsiniz.

Son yazılarımdan Gözlü Haroşa Şiş İşi Örgü Modeline buradan tıkladığınız da bakabilirsiniz.  Yine güzel tığ işi örgüler arasında beğendiklerim den Dişli Örgü Tığ işi örneğine 2 renkli örnek olan bu modele buradan bakınız.

İki-yonlu-zigzag-orgu-modeli-bebek-battaniyesi
İki-yonlu-zigzag-orgu-modeli-bebek-battaniyesi
iki-tarafida-kullanilan-zigzag-orgu-modeli
iki-tarafida-kullanilan-zigzag-orgu-modeli

Zigzag in 2 directions with braids woven crochet-Zigzag in zwei Richtungen mit Zöpfen gewebt häkeln-Zigzag i 2 retninger med fletninger vævet hæklet-Zigzag in 2 richtingen met vlechten geweven haak