Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 49 TANE BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ

49 TANE BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ

26010
Bebek-battaniyesi-orgu-modelleri

Tam 49 adet en güzel 2016 Örgüden Bebek Battaniye Modelleri.Bu sayfada he şişle köşeden başlamalı Kurdeleli Fiyonklu Bebek Battaniyesi Yapılışı Türkçe Videolu hem de 49 tane çok az görülmüş Çok Güzel Tığ ve Şiş işi Bebek Battaniye Örnekleri var.

Sevgi hanım Bugün bize Örgü şişi ile köşeden başlanarak örülen Haraşo ve Düz örgü ile yapılan daha sonra desenler üzerine Kurdeleden Fiyonklar dikilen şirin Örgü Bebek Battaniyesi yapımıVideolu ve Türkçe Açıklamalı olarak gösterdi.

2016 Kış için Anneler Bebelerine buradan oldukça sevimli bir sürü Bebek Battaniye desenleri ve Battaniye Örgüleri arasından seçerek örebilirler.

sis-isi-koseden-baslamali-fiyonklu-bebek-battaniyesi

Yeni doğan Bebek Örgü Battaniyeleri için aynı zamanda Bebek arabasına,Beşik içine tulum şeklinde Battaniyeler bulunmakta.

Yeni Örme Battaniyeler arasında benim çok beğendiğim Hayvan desenli Battaniyeler ve Kurdeleli battaniyeler bulunmakta.Kurdele nakışlı inci boncuklar ile süslenen battaniyelerde dikişlere bebeklerin güvenlikleri için çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Tığla Örülen Battaniyeler arasında iki taralı örgü modeli Zigzaglı Battaniye modeline buradan ulaşabilirsiniz. Videolu Bebek Battaniyeleri sayfasında da değişik Tunus işi ve Örgü şişi battaniye örneklerine bakabilir aralarından beğendiklerinizi örebilirsiniz.

Tunus Örgülü Bebek Battaniyeleri örnekleri benden çok isteniyor.Bu sebeple burada ki sayfada da sadece Tunus İşi Battaniyeler görebilirsiniz.

Allta bulunan Fiyonklu Bebek Battaniyesini Çiçekli olarak yapan Takipçilerimden Hülya hanımın yaptığı Modeli çok beğendim elinize sağlık

49-bebek-battaniyesi-modelleri
49-bebek-battaniyesi-modelleri

Şiş İşi Bebek Battaniye Örnekleri aralarından seçtiğim bir kaç model de burada.Özellikle aralarında videolu Türkçe Battaniye yapılışı olanı çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Not Modellerin Devamı Eklendi

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

Türkçe Açıklamalı Videolu Kurdeleli Köşeden Başlamalı Şiş İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı

19 YORUMLAR

  1. picture 63 of 90 – where did you get the pattern? what is the name of the pattern. It is gorgeous. I would love to make one.

  2. Ponpon kuyruklu tavşanlı bebek battaniyesi yapılışı için yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  3. Ben sayfanızdaki beyaz yelpaze modeli battaniye yapılışını video olarak bulamadım. Yardımcı olurdanız sevinirim.

  4. […] Bebek Battaniyeleri-Örgü Örtüler ve Bebek Battaniye Modelleri arasından seçtiğim En Güzel Battaniye Örnekleri için 85 Modeli […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz