Örgü Modelleri Bebek Örgüleri PATİKA YOLU BEBEK BATTANİYE ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

PATİKA YOLU BEBEK BATTANİYE ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

5508
patika-yollari-orgu
patika-yollari-orgu

Gönül hanımdan rica ettiğim Şiş işi Akıllı iple örülmüş olan Bebek Battaniye örneği Patika Yolu Örgü Battaniye Örgü Modeli Gönülden Örgüler tarafından bizlere Türkçe Videolu anlatımlı olarak sunulmuştur.

Sevgili Gönül hanım Ziyaretçilerim den gelen yoğun istek üzerine Bu şirin Şişle örülen Battaniye Örgü desenini bizlere tüm detayları ile Patika Yolu Örnek yapılışını göstermiş çok sağ olsun.

Sitemde bulunan 49  Adet Battaniye Örnekleri olan sayfamda bu Battaniye modelini görüp benden ısrar ile isteyen hanımların ricası üzerine bende Gönül hanımdan bu örneği rica ettim ve bizleri kırmayarak bu şık battaniye örneğini bizler ile paylaştı.

Videolara Abone olarak emeklerin karşılığını verebilir ve Örgü kanallarını takip edebilirsiniz. Patika Yolu Şiş işi Battaniye Örgü modeli Akıllı ip denen çok renkli Örgü ipi ile de harika oluyor.

14 İlmek ve 12 sıradan oluşan Patika Yolları örgü modeli aralarda Beyaz renk ile de güzel olmuş İsterseniz bu örneği Bebek Örgü modelleri içinde her türlü örgü modeli için kullanabilirsiniz.

Zigzag Örnekli Patika yolu örneği Örgü Başlangıcında Zikzak Örgü deseni ile Bebek Yelekleri içinde güzel olur. Hatta Örgü Hırkalar da tek renkli çok şık durabilir.

Örgü Battaniye Videosu üzerinde Gönül hanım sizlere sayıları da detaylı şekilde yazarak göstermiş bu şekilde yanlara haroşa yaparak örgü Battaniye modelini tek seferde örmek için Misinalı Örgü şişleri işinizi kolaylaştırır.

Farklı Örgüler de kullanılan Bal Kovanı Örgü modeli Nazarca Örgü modelleri içinde en yeni Bugün paylaştığım bir model.

Bu aralar yine çok beğenilen örneklerden olan Kılçık Örgü Modeli 2 renkli değişik örgü örnekleri beğenenlere sunuldu.

patika-yollari-orgu
patika-yollari-orgu
patika-yolu-battaniye-ornegi
patika-yolu-battaniye-ornegi
patika-yolu-orgu-bebek-battaniyesi-yapilisi
patika-yolu-orgu-bebek-battaniyesi-yapilisi
patika-yolu-ornegi
patika-yolu-ornegi

Bebek Battaniyeleri-Patika Yolu Battaniye yapımı

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz