Örgü Modelleri BAL KOVANI ÖRGÜ MODELİ VİDEOSU

BAL KOVANI ÖRGÜ MODELİ VİDEOSU

2390
bal-kovani-orgu-modeli
bal-kovani-orgu-modeli

3 Boyutlu Örgü Modeli Bal Kovanı Örgü Örneği yapımı Videolu olarak gösteriliyor ve oldukça kolay örgü modeli olan bu örnek Erkek Örgü Kazak,Hırka,Atkı ve Diğer Örgü Modelleri için çok uygun.

Bebek Örgü modelleri içinde Süveter ve Yakadan başlanan Örgü Bebek Yeleklerinde alt kısmında güzel olur.Örgü Çocuk Hırkası örmek için de burada ulunan Ajurlu Zikzak Badem örneği hem kabarık deseni hem modeli ile yakışabilir.

Tunus Örgüleri içinde Battaniye örneği olarak yakıştırdığım şirin mi şirin bir örnek olan Kemerli Tunus Örneği Tığla örgü örmek isteyen 2 renkli örgü Tunus işi arayanların beğendiği bir model.

Malum Kış geri geliyor Bebekleri evde ya da dışarıda hep sıcak tutmak gerekiyor işte tam bu neden ile Örgü Bebek Yeleği örmeyi düşünen hanımlar bu Kolay Yelek Yapılışı örneğine bakabilirler.

Bal Kovanı Örneği gibi örnekler tek renk ve orta kalınlıkta 3,5 numara örgü şişleri ile daha güzel görünür.Bu örneği Örgü Lif ipleri ile ördüğünüz de ortaya çok farklı bir örnek çıkıyor.

Bal Kovanı Örgü deseni Açık renkli Örgü Kazaklarda da Balıkçı yaka şeklinde oldukça modern ve çok kaliteli hoş bir Erkek kazağı olabilir.

bal-kovani-orgu-modeli
bal-kovani-orgu-modeli
bal-kovani-ornegi
bal-kovani-ornegi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz