Örgü Modelleri KELEBEKLER PİRİNÇ TARLASINDA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

KELEBEKLER PİRİNÇ TARLASINDA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

1724
kelebekler-pirinc-tarlasinda-orgu-modeli-yapilisi
kelebekler-pirinc-tarlasinda-orgu-modeli-yapilisi

Yaz ve Kış her daim Örgü örmeye gönül veren sevdikleri için en güzel Örgüleri örmek isteyen hanımlara yine Türkçe Videolu açıklamalı şık bir Örgü olan Kelebekler Pirinç Tarlasında Örgü Modeli yapılışını göstermek istiyorum.

Sevgi hanım Örgü işinde gerçekten çok iyi ve bizlere de bu güzel desenleri tanıtıp öğrettiği için hem ona hem diğer

kelebekler-pirinc-tarlasinda-orgu-modeli-yapilisi
kelebekler-pirinc-tarlasinda-orgu-modeli-yapilisi

Örgücü hanımlara bir kez daha Teşekkür etmek istiyorum.

Sizlere sık,sık Videolarda örgü ören hanımların hiç birisinin ben olmadığımı tekrarlıyorum.Ben sadece bu güzel sitede en çok beğendiğim ne varsa onları sizler ile paylaşıyorum.Sitede gördüğünüz bir çok şey bu emek sahipleri tarafından özenle yapılmış ve nazarca.com sitesi olarak bu güzellikleri sizler ile paylaşıyorum bende.

Az önce sizin için Fıstıklı Şemsiye Örgü Modeli nasıl örülür? Türkçe açıklamalı videolu olarak burada sizler için paylaştım. Ayrıca bu sayfada onlarca özenle seçilmiş çok şık ve güzel Örgü deseni modelleri görebilirsiniz.

Kolay ama biraz oyalayıcı olan bu örnek Sevgi hanım tarafından tek olarak nasıl görünür? iki örek olarak nasıl durur bizlere gösteriyor.Kelebekler Pirinç Tarlasında Örneği Haraşo ve ters örnekleri yerine aralarda Pirinç örneği örülerek yapılmış.

Şişlerle Örgü Kadın Yelek modeli örmeyi düşünenler Yelek kol kesimi ve Yeleğin ön ve alt bant bölümlerini bu şekilde Pirinç örneği ile örüldüğünde çok şık bir Örgü Yelek olacaktır. Örnek 3 numara örgü şişi ve iki katlı ince Lif ipleri ile örülüyor ve lastik bölümü de Pirinç örneği ile örüldükten sonra 3 pirinç örneği ile bant kısmından başlıyor.

Her örnek 12 ilmek üzerine kuruluyor ve 7 pirinç 3 bant için Pirinç 3 tanede örnek başında Pirinç yaptıktan sonra 2 düz 1 ters 2 düz yapılır ve  tekrar 7 pirinç yapılır.Örneği izlediğinizde sizde göreceksiniz çok zevkli bir örnek.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz