Huzur Şiş İşi Örgü Modeli

HUZUR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

En Güzel Şiş İşi Örgü Modeller- Tek renkli Örgü modeli isterseniz o zaman bu kolay Örgü işi örneğini Sevgi hanımın Türkçe videolu anlatımı ile Huzur Örgü Modeli yapılışını öğrenerek sizde kendinize bu örnekle çok güzel Örgü giysiler örebilirsiniz.

Huzur Şiş İşi Örgü Modeli
huzur-orgu-modeli-yapilisi-video

Küçük örnekli Huzur Örgü Deseni bir ters bir düz olarak başlıyor.Örneğin başında lastik örgüsü yapabilirsiniz.

Örnek orta kalınlıkta ip ile 3,5 numara örgü şişleri ile yapılmış.

Sevgi hanım videoda kanalından izinsiz örnek videoları alanlardan bahsetmiş bunlardan bir tanesinin nazarca.com sitesi olmadığını bilmenizi isterim. Ben Sevgi hanımın videolarını izinli olarak alıp sizler ile paylaşıyorum.

Bir kaç gündür Yaz aylarında Tığ işleri daha çok yapıldığı ve daha çok istek mesajları geldiği için Videolu ve resimli Tığ işi örnekler paylaşıyorum.

Son olarak ta size Tığ İşi Konsol Örtüsü Dantel yapılışını Resimli anlatımlı olarak burada paylaştım.

Yine Tığla örülen Anlatımlı Örnekler içinden seçerek sizinle paylaştığım Yaprak şeklinde Yelek örneği olarak ta sevilerek kullanılan Crochet Stitches & Tutorials modeline buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Örmesi zevkli çabuk örülen örgü işinde yeni olanlar için Örgü şiş örneği arayan hanımlara da tavsiye ettiğim Huzur Örneği nasıl örülür? sayfa altından Huzur Örgü Modelinin yapılışını Türkçe videolu Örgü Tarifi olarak izleyebilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir