Örgü Modelleri AJURLU TOPLAMALI ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU

AJURLU TOPLAMALI ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU

426

Değişik şekilde örülen Örgü modelleri hep ilgimi çekmiştir. Çok zor ve karışık örnekler pek bana göre değil.Onun için sizlere daha çok kolay ama çok güzel Örgü modelleri sunmaya çalışıyorum. Şimdi güzel ve zarif küçük örnekli bir Model gördüm hoşuma gitti.Bakmak isterseniz Ajurlu Toplamalı Örgü Modeli videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Örnek ilk olarak bir Sıra Düz örgü deseni ile örülüyor. 2.Sıraya gelindiğinde 2 ilmek kese,kese sıra tamamlanıyor.3.

ajurlu-toplamali-orgu-modeli
ajurlu-toplamali-orgu-modeli

Sırada Örnek ortaya çıkmaya başlarken Ajur deseni oluşturmak için 2 ilmek arasından yeni ilmek çıkarılıyor. Ben biraz karışık anlattım ancak örneği izlediğinizde zaten sizde kolay olduğunu göreceksiniz.

Burada da Arzu hanımın Bugün paylaştığı Yıldızlı Örneği adında değişik hoş bir Örgü modeli var. Örnek tek renk ile örülmüş her türlü desen için uygun bir model.

Bonbon Şekeri Örneği de Bugün paylaşılan Yeni Örgülerden. 2 Renkli Örgüler seven hanımlar eminim bu örneği beğenecektir. Bu örnek bana daha çok Örgü Kazak,Bere ve Örgü şişi ile Bebek battaniye örneği olarak uygun görünüyor.

Ajurlu Toplamalı Örneği gibi küçük zarif örnekler arasından bir kaç örneğe daha bakalım.Kuzu Dişi Örneği geçen aylarda paylaştım ve ilgi çeken çok bakılan sevilen bir örnekti.

Ayrıca burada Bulunan çok zarif bir örgü olan İnci Peteği Örgü Modeline de bakmalısınız. Yeni ve Güzel örnekler için Facebooktan sitemi takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz