Menü Kapat

YILDIZLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

yildizli-orgu-modeli


Uzun bir zaman sonra Bugün Arzu hanım bizlere yine güzel bir desen olan Her zaman ki gibi Türkçe çekilmiş videolu bir şekilde Yıldızlı Örgü Modeli Yapılışını öğreten güzel bir Örnek videosu paylaşmış.Değişik örgüler ve ilginç Örgü desenleri,güzel örgüleri hepsini menüden ilgili bölümden detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Sitemde Yıldız Örgü Modeli olarak çok fazla örnek var.Sizlerin kafası karışmasın diye bu örneğin adını Yıldızlı olarak değiştirdim.Arzu hanımı özlemiştik o güzel sesi ile bizlere çok güzel bir örnek anlatımı yapmış sağ olsun.

yildizli-orgu-modeli
yildizli-orgu-modeli

Bugün sizinle paylaştığım 2. Örgü modeli bu birde sabaha karşı Bonbon şekeri Örneğini sizlere sunmuştum.Bonbon Şekeri Örgü Modeli iki renk iple örülen ilgi çekici şirin bir örnek.

Ama ben tek renk ip kullanmak istiyorum diyenlere Yıldız Örgü modeli ile yine yeni paylaştığım örnekler içinden Ajurlu Elmas Örneğini düşünebilirsiniz.

Çok eski ve bilinen bir örnek olan Nohut Örneği Nasıl örülür? bilmeyenler buraya tıklayarak videoyu izleyerek öğrenebilirler. Tek renkle örülen Nohut örneğinde ip ince olduğu için Ajurlu Nohut Örgü Modeli gibi görünmüş ve çok güzel olmuş.

Yıldız Örgü Videosu

Başka Neler Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir