Örgü Modelleri AJURLU ELMAS ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

AJURLU ELMAS ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

3724

İşte  Bebek Yeleğinde kullanılan Farklı Örgü modellerinde de çok şık görünecek olan Kurdelella Videolarından Türkçe Videolu Ajurlu Elmas Örgü Modeli Yapılışı.

Elmas adında farklı çok güzel Örnekler daha önce paylaşmıştım Bunlar Baklavalı Elmas Örgü Modeli ve Elmas Madeni Örneği bunlara da buradan tıklayıp bakabilirsiniz.

Gün içinde de sizlere güzel şeyler tanıttım.Detaylı Örnek çıkarma videoları isteklerini karşıladığım bu güzel Örgülerden ilk olarak İngiliz Lastik Örneği nasıl örülür? buradan Videosunu izleyebilirsiniz.

Ajurlu Örnekler arasından Yaz giysileri,Etol,Şal gibi daha bir çok El örgüsü modeli olarak kullanabileceğiniz Ajurlu Zigzaglar Örgü Modeli rengi ve örgü deseni ile bayanların çok beğenisini alan bir Örgü deseni.

Kenar Örgüleri ve Kenar Oyalar için Burgulu Kozalak Örgü Modeli yapılışı Türkçe video ile gösteriliyor oldukça şirin Dantel Perde uçlarına,Örgü Battaniye ve Örtülerin kenarlarına bir çok alanda çok yakışır bir örnek.

Örgü dışında arada güzel ve ilginiz çekeceğinizi beğeneceğinizi düşündüğüm Hobi ve diğer şeylerdi de paylaşıyorum.Bugün Organze Kurdele Tesbih Çiçeği nasıl yapılır ?değişik ve çok güzel bir çalışmayı Türkçe videolu Kurdele Nakşı Videosu

ajurlu-elmas-orgumodeli-yapimi
ajurlu-elmas-orgumodeli-yapimi

Ajurlu Elmas Örneği Video İzle
Ajurlu Elmas Örgü Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz