El İşleri AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU

AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU

7428
ajurlu-zigzag-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-zigzag-orgu-modeli-yapilisi

Ajurlu Örnek Anlatımı Video İzle-Ajur deseni olan Örgüleri Yazlık Örgü örmek isteyen hanım Arkadaşlarım benden çok istiyorlar.

Bende sizler için En Güzel Ajurlu Örgüler paylaşmaya devam ediyor ve şimdi sizlere Ajurlu Zigzaglar Örgü Modeli Videosunu sunmak istiyorum.

Bu örneğin Ajurlar olmadan nasıl olduğunu merak edenler için Bugün paylaştığım Zigzag Döngüler Örgü modeline bakabilirsiniz.

Örgü Ustası hanım ve Beyler (Beyler diyorum çünkü videolarda ara sıra ne kadar güzel örnekler ören beyleri de görüyoruz) burada paylaştığım tüm Örgü modelleri Yapabilirler.

Üzerinde değişiklikler yaparak ortaya daha önce hiç örülmemiş en yeni örgü modellerini kendileri yapabilirler. Sadece bir kaç küçük değişiklik örnekler üzerinde büyük farklılıklara neden oluyor.

Sitemde Örgücü Bayanlar için bir çok Ajurlu Örgü paylaşıyorum ve sizlere en güzel Ajur örgü modellerini burada bir kaç örnek ile göstermek isterim.

Örgü videolarının bazıları Türkçe bazıları yabancı anlatımlı ya da sessiz ancak net anlaşılır Örgü videoları.

ajurlu-zigzag-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-zigzag-orgu-modeli-yapilisi

Ajurlu Yol Örgü Modeli Türkçe videolu örgülerden bize Sevgi hanım örneğin nasıl örüldüğünü adım,adım videosunda göstermiş.Örgü işine yeni başlayan hanımlar Basit Ajurlu Örgü Modelleri ile başlayabilirler

Ajurlu Laleler Örgü Modeli-Bu örnek her ne kadar Türkçe videolu açıklamalı olarak gösterilmiş olsa da örgü örmeye çok yeni başlayan hanımlar elleri örgü örmeye ve örnek çıkarmaya daha alıştığı zaman örseler daha iyi olur. Çünkü Örnek çok güzel ancak sizlere biraz zor gelebilir.

Ajur Dilimli Örgü Modeli– İşte size bir usta örgü sınıfına giren Arkadaşlar için Türkçe ancak dikkat isteyen güzel bir Ajur örneği daha.

Bağlamalı Ajur Örgü Modeli-Petekli örgüleri ya da diğer deyimi ile Delikli yaz örgü modeli isteyen hanım arkadaşlarım bu örneği çok beğenmişti. Örgü Etol örmek için çok kolay ve güzel Türkçe videolu bir örnek. Ancak bu örneği Örgü Güller ile süsleyerek yaparsanız çok daha sık olur.

Ajurlu Sarmaşık Örgü Modeli-Haroşa Örgü Tekniği ile örülen Sarmaşık Örgü Modeli Sevgi hanımın ördüğü en güzel en beğendiğim hatta farklı örnekler arasında Bordür örgü olarak kullanabileceğiniz bir model.

Daha yüzlerce Örgü örme videoları var ancak bu sayfanın boyunun 20 metreyi geçmesini sanırım hiç birimiz istemeyiz :) Örgü Videoları yazan menü sitenin üst tarafında hepsini görmek için bir tık yeter :)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz