Örgü Modelleri BAĞLAMALI AJUR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

BAĞLAMALI AJUR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

4034
baglamali-ajur-orgu-modeli-yapilisi

Yaz için Örgü Etol,Tunik,Şal ve Bluz Örgü Modelleri-Yaz geldi geliyor ve Fileli Örgü Modelleri ile Ajurlu Yazlık Örgü Desenleri olan Örgüleri sizler için daha sık paylaşmaya başladım.Örgü giysileri seven her mevsim uygun örnek ve örgü ipi ile Yazlık Örgü Modelleri arayan hanımlara Bağlamalı Ajurlu Örgü Modeli örneğini Sevgi hanım Türkçe Videolu açıklamalı olarak göstermiş.

Yaz için kendinize hangi örgüleri örmeye hazırlanıyorsunuz ve Yazlık kıyafetler için hangi örgü modellerini istiyorsunuz? sayfa altındaki yorumlar bölümünden istekte bulunabilirsiniz.

Ajurlu,Delikli ya da Fileli bir çok Örgü modelini anlatımlı,resimli ve Videolu örnek öğreten dersleri izleyerek Örgü Videoları yazan bölümden görebilirsiniz. Dün paylaştığım Örnek olan Oklava Örneği zarif Yazlık Örgü Bluz örmek için harika bir örnek.

Tığ işi Yazlık giysi ve Şal Örnekleri örebileceğiniz tüm zarafeti ve şıklığı ile Serçe Ayağı Örgü Modeline de bakmadan geçmeyin.

File Örgüleri örmesi zevkli ve çabuk üreyen insanı hiç yormayan çok güzel örneklerden oluşuyor. Alttaki File Örgü Deseninin nasıl yapıldığını izlediğinizde Çok kolay File Örgü Modelini sizde hemen öğrene lirsiniz.

Tığ işi File örgüleri içinde El işleri yazan menüde bir çok değişik File modeli görebilirsiniz.

baglamali-ajur-orgu-modeli-yapilisi
baglamali-ajur-orgu-modeli-yapilisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz