Örgü Modelleri ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE TÜRKÇE VİDEOLU OKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE TÜRKÇE VİDEOLU OKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

522
yaz-ornegi-oklava-orgu-modeli-yapilisi

Örgü İğneleri ile örülen Yazlık Örgüler için Zarif ve Kibar bir Örnek ister misiniz? Sevgi hanım bizlere Türkçe Videolu olarak açıklamalı Oklava Örgü Modeli Yapılışını tüm detayları ile Şal,Yelek,Tunik ve Bluz örmek isteyenler için burada göstermiş.

Örgü seven hanımlar hem Yaz hem Kış aylarında kendileri ve yakınları için çok güzel Örgüler örmeye devam ediyorlar. Ancak bizlerde sizlere Mevsimine göre Kolay ve anlaşılır Örgü Modelleri sunmaya gayret ediyoruz. Anne işleri Sevgi hanım dan çok şık ve Zarif bir Yazlık kolay bir Örgü modeli nasıl örülür? birlikte öğreneceğiz.

Sevgi hanımdan En son Kapaklı İstiridye Türkçe Anlatımlı Örnek yapılışını paylaşmıştım. Ona buradan tıklayarak ta bakabilirsiniz.

Bu aralar Sizlere Yaz aylarında giyilen Örgü Giysiler için Bayanlar,Benekler ve Çocuklar için uygun olan Giysi modelleri ve güzel örnekler paylaşıyorum. Bunlara şöyle bir göz atalım.

Özellikle bu aralar Yazlık Şal Örnekleri sunmaya gayret ediyorum. Malum önümüz Yaz ve Şıklığımıza şıklık katan Yazlık Abiye Şal Modelleri vazgeçilmezlerimiz arasında. Düğünlerde Abiye giysileri en iyi tamamlayan ve bayanların tüm zarafeti gözler önüne seren 78 tane Yazlık Abiye Şal Modelleri olan sayfaya buradan bakabilirsiniz.

Acemi örgücü hanımlar içinde Tığ işi Türkçe Videolu açıklamalı Serçe Ayağı Şal Örneği nasıl yapılır? buradan bakabilirsiniz.

Sizlere çok değişik Şal Örneği olan Motifmatik Kasnak İşi Şal Yapılışı anlatılan sayfamıza mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Burada Türkçe açıklamalı Kasnak İşi Şal Yapılışını video izleyerek öğrenebilirsiniz.

yaz-ornegi-oklava-orgu-modeli-yapilisi
yaz-ornegi-oklava-orgu-modeli-yapilisi

Son olarak Anneler ve Kız çocukları için Örgü Yazlık Etek Modelleri Tığ işi Eteklerin bulunduğu tam 63 Tane Etek modelleri bulunan sayfaya bakabilirsiniz. Tığla Örülen Dantel Yazlık Bebek ve Çocuk Etekleri.
Oklava Modeli Örgü İğneleri ile yapılan modeli buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz