Skip to main content


78-tane-sal-modeli

2016 MODASI TAM 78 TANE ÖRGÜ DANTEL YAZLIK ŞAL MODELLERİ

2016 Yazlık Örgü Tığ işi Örgü,Dantel, Firkete ve mekik ile yapılan seçilmiş tam 78 tane Şal modeline bu sayfadan kalin-iple-orgu-sisleri-ile-sal-modelibakabilirsiniz. Bayanların Örgü Zarafetinde en önemli yere sahip Kadınların asaletini ve zarafetini örgü ile pekiştiren giyim tarzı.

2016 Gelinleri olacak Sevgili bayanlar ve genç kızlar için Yaz aylarında serin akşamlara da Düğün günü ve Düğünde omuzlarına Şık ve Modern Dantel ile yapılmış şık bir Şal isterseniz bu 78 Tane Şal Modelinden birini seçebilirsiniz.

Yakınlarının Düğününe gidecek ve Abiye Gece Kıyafeti giyecek olan hanımlar da Abiye Örgü Şal Modelleri arasından seçim yapabilirler.Şal Modelleri arasında sizde tarzınızı ve sizi yansıtacak olan sade ve şık Abiye Şal seçebilir Günlük hayatta da Renkli ve spor örgü Şal örnekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yeni Şal Modelleri Yazlık En Güzel Şal Modellerinin arasında çok beğendiğim için bu sayfada yer verdiğim Örgü Dantel Boyunluklara da bakmayı unutmayınız.Renkli ipler ile örülen Şal Modelleri arasında Merserize ile Şallar olduğunu da görebilirsiniz.

2016 Örgü Şişleri ile örülen Şal Modelleri Abiye ve Gelin Şal Modellerine oranla dağa Abiye gece kıyafeti için omuzlara alınan yuvarlak örülen önden bağcıklı ve broşlu modellerde çok ilgi çekiyor.

Örgü Yazlık Şallar için Püskül kullanıldığı kadar Çiçekli veya Ponponlu Örgü Kenar dantelleri bu yıl daha çok tercih ediliyor. Zarif Şal Modelleri yine zarif duran Beyaz,Pembe ve Mor renklerinin ağırlıkta olduğu Şal modellerini galeride görebilirsiniz.

Modellere bakarak Şal örmekte zorlanan hanımlara da Örgü Videoları da paylaştığım menüden Videolu Anlatımlı Şal Modellerine bakmalarını tavsiye ederim.

nedime-gelin-arkadasi-dantel-sallarÖrgü Tığ İşi Şallar kadar Örgü Dantel Kıyafetler,Yelekler ve Bolerolar için Zümrüt Örneği ve Tığ İşi Yelek modellerinin var olduğu sayfaya buradan bakabilirsiniz.

2015 Şal Modelleri üzerine önceden hazırlamış olduğum 45 Tane Şal Modeli görebileceğiniz diğer bir Örgü Boyunluk ve Örgü Şal Örnekleri için buradan bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Şal Modellerini Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz

Sizlere ayrıca Videolu Anlatımlı Tığla Örülen 3 Boyutlu Şal Örgü Modeli nasıl örülür güzel anlatımlı bir Şal Modeli Yapılışı Videosu.

Küpeli Şal

Virüs Şal Modeli

Benzer Yazılar:

BANYO VE MUTFAK DEKORUNA GELİN BUKETİ LİF YAPIMI
Daha Çok Sabun Lifi değil de Banyo Dekoru,Mutfak Dekorun da içine Vazo koyabilir süs amaçlı çeşitli şekillerde kullanabileceğiniz bir Örgü. Çok beğenerek Sayfam da Yer verdiğim Yakası Kol ve Eteği Ajurlu Çocuk Hırka modeli ...
SARI ÇİÇEKLİ ÖRGÜ LİF MODELİ YAPILIŞI
Örgü çark modelli Sarı Papatya Çiçekli Banyo Lif Modeli Türkçe Videolu açıklamalı. Bura da  Lif Modeli nasıl örülür? Öğrenebilirsiniz. Öncelikle şunu belirteyim. Bu güzel Lif Modelini yapmak isteyen hanımlar, bu modeli hangi renkle örerse ...
ÇİÇEK ŞEKLİNDE ŞİRİN KALPLERDEN 2 KATLI LİF YAPIMI
Çiçek Şeklinde Kalp Dilimli Ele Gelir Yuvarlak Şirin Lif Modeli yapımı.İki ta yapılan Kalplerin birleşimi ile Çiçek şeklinde örülen Tığ işi Çeyiz Lifi. Model de 3 renk kullanılıyor.Kirazlar ile üstüne süs yapılan 2 kat ...
ÖRGÜ RENKLİ TOPLAR MODELİ TARİFİ
Örgü Renkli Toplar Şiş İşi Örgü Motifi isteyenler Rengarenk yapabilir isteyenler Videolu Örnek tarifini izleyerek 2 renk üzerine örneği kurabilirler. 5 ve katlarından oluşan Model kabarık Örgü Desenli ile Bebek Battaniyeleri,Renkli Bebek Yelekleri,Hırkaları için ...
TÜLBENTTE TASARIM OYA BEĞENENLER YAPSIN DOYA DOYA
Tasarım Yeni Tığ Oyası ve Tarifi-Güzel ve Kafiyeli başlık ile tanıttığım yapmak isteyen dostlara önerdiğim Tarifini sayfama eklediğim Tülbent Oyası yapılışı. Kenarı kıvrılmış Tülbente yapılacak Oya Örneği ile şimdi de Derya hanımın kendi Oya ...
YELEK ÖRMENİN EN KOLAY YOLU İÇİN VİDEOYU İZLEYİN
Yelek Modeli son derece kolay Tığla yapılıyor ve 0 dikiş.İçin de hiç dikiş olmayan Yelek Batik ip ve Fıstık örgü Tığ işinle yapılmış. Çocuk Yelek Tam anlatım videosu ile. dikis-olmayan-batik-fistikli-cocuk-yelegi-orgusu 6-7 ...
ÖRGÜ MERSERİZE ZİKZAKLI BAYAN YELEK TARİFİ
Zikzaklı Örnekli Tığ işi Merserize Bayan Yelek Modeli değişik ve Yeni Örnekler ile Kadın Yelekleri isteyenlere Örgü Videolu Tarifi ile atik desenli Zikzaklı Bayan Yeleği Yapılışı. 38-40 beden ölçüler de yapılan modelin kalın iple ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “2016 MODASI TAM 78 TANE ÖRGÜ DANTEL YAZLIK ŞAL MODELLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir