Skip to main content


orgu-modern-bayan-panco-sal-etol-orguleri

204 TANE EN GÜZEL MODERN VE ŞIK BAYAN ÖRGÜLERİ

204 Tane En Güzel ve Modern Bayan Örgüleri-Tığ ve Şiş Örgüsü Usta İşi Örgü Kadın Giysileri-2016 Yılının En güzel

Modern Örgü Bayan Panço,Şal,Etol,Tozluk,Çanta,Yelek,Örgü Tığ işi Kimono ve Hem Atkı hem Yelek olarak kullanılan Örgü Modelleri,Örgü Askılı Motif Birleştirmeli Kolay Yazlık Yelekler hepsi birbirinden şık onlarca Örgü Bayan Modelleri.

Bu birbirinden güzel Modern Örgü Kadın giysileri Portekiz Bo-m Markası ürünleri. Örgü Panço ve Tozluk takımı Çizme üzerine takım yapılan Şık Örgü Kombinleri çok beğendim.Ayrıca kısa Örgü Etol ve Şal Modelleri arasında özellikle Tesettürlü hanımların istediği İnternet’te Örgü Tesettürlü Örgü Eşarp modeli olarak ta bulabileceğiniz Örgü Kapşonlu Panço Modelleri.

Örgü Yakalı Panço Modelleri arasında Galeride sizde göreceksiniz Balıkçı Yaka Örgü Pançolar Kışlık Örme Panço modelleri Çizme ve Kot Pantolon ile harika bir uyum içinde. İlk Olarak Şal ya da Panço örüldükten daha sonra ilmek çıkararak Panço örneğine Bere dahil edilir.

orgu-askili-yazlik-tig-isi-yelek
orgu-askili-yazlik-tig-isi-yelek

Tığla Örülen Büyük Kare Motilerden oluşan Panço Modelleri için sitede El işleri yazan menüde bir çok Videolu ve Resimli anlatımlı Kare Motif Örnekleri görebilirsiniz. Ayrıca Modeller arasında Şiş Örgüsü Pançolar Yuvarlak yakalı,Önden düğmeli Tüy ve Renkli düğmeler ile süslenmiş çok Modern ve Şık Panço Örneklerini görebilirsiniz.

Tığla Örülen Şal ve Panço Modelleri Püskül,Boncuk ve Renkli Kuş tüyleri ile uyum içinde daha şık ve daha Modern bir görünüme kavuşmuş. Özellikle Örgü Pançoların yaka bölümlerinde takılıp çıkarılan Tüy ve Boncukla bezenmiş Süet deri kombinleri harika olmuş.

Modeller arasında göreceğiniz Örgü şişleri ile Saç Örgü Modelli bir şekilde örülen Bayan atkı modelleri yanlarına Düğme dikilerek aynı zamanda yanlardan iliklendiğinde Örgü Bayan Yelek modeline dönüşüyor. Arzu edenler İki türlü giyilen Atkı Görünümlü Yelekleri Tığ işi Örnek ile de örebilirler.

Sevgili hanımlar burada beğendiğiniz El yapımı Örgü Yazlık şal ve pançoları doğru ip ve doğru şiş,tığ numarası kullanarak örmeniz de fayda var.En basit örgülerin ya da en kolay örneklerin dahi modeller üzerinde ne kadar şık durduğunu görebilirsiniz.

Örgü Kapüşonlu Pançolar üzerinde ufak değişiklikler yaparak her zaman kullanabileceğiniz Şık Örgü Yazlık Pançolar örebilirsiniz. Merserize ve ince örgü ipi ile örülen Dantel Panço Modelleri.

Tesetturlu ya da Kala bölümünü kamufle etmeyi tarciğ eden hanımlar için Galeride ki modeller arasında olan Tığ işi Uzun Örgü Yazlık Kimono modelleri bence çok güzel. Özellikle benim gibi Basen sorunu olan ve Uzun modelli Örgü Yelek,Panço ve giysileri terciğ edenler iin hem şık ve modern hem de gerçekten çok güzeller.

Sizler için daha önce de burada yayımladığım Tığla örülen ve Şiş Örneği olan onlarca,yüzlerce Etol Modelleri,Şal Örnekleri,Örgüden Yelekler ve Tığ işi Yazlık Bayan Yeleklerine buralardan bakabilirsiniz.

Sevgili Örgü seven hanımlar biliyorum sizinde burada gördüğünüz bir çok model çok hoşunuza gitti.Eğer Örgü şiş işleri ya da Tığ işi örgülerde çok iyi değilseniz Nazarca acebook sayfamda Ücretli olarak Örgü Siparişi alan bir çok Usta Sınıfı Örgücü hanımlara ördürebilirsiniz.

orgu-yazlik-tig-isi-kap-kimono
orgu-yazlik-tig-isi-kap-kimono

Ayrıca Örgü Videoları bölümüne bakarsanız orada Şiş kullanarak Örmek için Şal,Etol,Panço,Kimono ve Örgü Yazlık Kap ve Uzun Örgüden Yazlık Tunik Modelleri nasıl örülür? görebilirsiniz.

Renkli Tığ işi Kare Büyük Motifler ile Birleştirmeli olarak örülen Panço ve Şallar için yine aynı renkli Örgü ipleri ile File Örgü desenlerin içine Püsküller yaptığınızda çok güzel olur. Hatta Örgü Panço ya da Şallar için renkli Ahşap Boncukları Püsküllerine takarak şıkır,şıkır çok güzel Modeller ortaya çıkarabilirsiniz.örgü panço nasıl başlanır? Modeller Düz ya da Köşeden başlamalı olarak modeline göre değişiyor.

Resimlere Tıkladığınızda Modelleri Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.Benzer Yazılar:

MISIRLI İĞNE OYASI MODELİ AÇIKLAMALI YAPIMI
İğne Oyası Mısır Modeli- Türkçe Videolu İğne Oyaları bölümü için Bugün Mısır Sömekli İğne Oyası yapılışını öğreneceğiz. Benim çok beğendiğim özellikle Sarı ve Yeşil desenli Yazmalarda çok ama çok yakışacağını düşündüğüm bu İğne Modeli hem kolay hem de Çeyizlik İğne Oyaları kadar beğenilen model. misir-oya-yapilisi ...
VİDEOLU ÖRGÜ BAŞAK YOLU ŞİŞ ÖRNEĞİ İZLE
Sizlere yine çok güzel bir Örgü anlatıcı Örnek videosu Tarifi sunmak istiyorum. Videolu Başak Yolu Örgü Modeli eminim sizlerinde hoşunuza gidecek. Özellikle Bebeklere öreceğiniz giysilere çok yakışacaktır. Örnek Haraşo ve düz örgülerden oluşuyor ve alttan örgü içinden ilmek çekerek devam ediyor. Videoda ki bayan Rusça anlatıyor fakat dikkatli izlerseniz gayet açıklayıcı şekilde ...
KOLDAN BAŞLANAN KOLDA BİTEN TEK PARÇA ÇOCUK HIRKASI
Bir Kolundan başlanarak Diğer koldan bitirilen Tek parça şeklinde örülen 3-4 yaş Erkek Çocuklarına uygun Çocuk Hırkasının yapılışı için sayfamıza bakabilirsiniz. Hırka Videolu açıklamalı olup misinalı şişle örülüyor. Model 4,5 numara misinalı şiş ile Koldan başlanıyor. 2 ters 2 düz lastik modeli için 42 ilmek ile kol ağzından başlayıp 5-6 sıra ...
MAVİ GÜLLE YAZMA OYASI TARİFİ
Mavi Çiçekli Desenli Yazma için Mavi Gülle Yazma Oyası Türkçe Videolu Oya Dersi Anlatımı- Reyyan Marka Mavili Beyazlı Yazmaya uygun renkler ve Motifler ile yapılan Yazma Modeli Motif yapımı ve Eklemesi için buyrun. Motifli Tülbent oyaların da bazı modellerde Motifler Yazma kenarından başar ve yapılır.Bazı Motifli Oyalar da Motif bu modelde ...
MANTI OYASI TARİFİ
Tığ işi Yazma Oyası olan çok beğenilen Mantı Oyası Videolu Yapılışı ile Çiçekli Mantı Oya Modeli Motifleri renk,renk yapılan göründüğünden çok daha Kolay bir Kenar Oyası. Motifler arası verilen Ara Oya Sık iğne ve Örümcek çekilerek yapılıyor.Motifler aynı ya da farklı renkler ile elde yapıldıktan sonra Tığla Modele ekleniyor. [caption id="attachment_88026" align="aligncenter" ...
MİNİCİK KAR TOPLARI ÖRGÜ DESENİ TARİFİ
Minik Kar Topları Örgü Motifi Yapılışı- 2 Şiş modeli Kar topları örgü deseni tek renk Bebek örgülere Çift taraflı örneği ile yakışan Yelek,Atkı ve Hırkalara Kibar Minik modeli ile güzellik katan Kolay desen çalışması. Pancar Tohumu Örgü modeline benzeyen Küçük desenleri ile bu örneği 2-3 sırada farklı renkler ile Çizgili Bebek ...
ÖRGÜ YENİ YELEK MODELLERİ
Örgü Bayan Yelekleri ve Örgü Bebek Yelekleri için en güzel 105 Tane Örgü Yelek Modelleri burada. Örgü Çocuk Yelekler ve Değişik Yelek Örnekleri ile 2017 Modelleri. Galeride gördüğünüz bazı Yelekler için Örgü Açıklamalı Yelek yapılışı ve Modellerini menüde Yelek Modelleri yazan bölümde görebilirsiniz. Yeni Yelek Modelleri gibi ilginizi çekeceğini düşündüğüm Örgü Kot ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “204 TANE EN GÜZEL MODERN VE ŞIK BAYAN ÖRGÜLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir