Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 84 TANE ÖRGÜ ÇOCUK PANÇOLARI VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

84 TANE ÖRGÜ ÇOCUK PANÇOLARI VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

29030
orgu-cocuk-panco-modelleri-ve-yapilisi
orgu-cocuk-panco-modelleri-ve-yapilisi

2016 Örgü Çocuk Panço Modelleri-Tığ işi ve Şiş İle Bebek Panço Nasıl Örülür? Ayrıca Türkçe Videolu açıklamalı Şiş ile örülen Kız Çocuk Panço Modeli-Yeni Panço Örnekleri ve Kolay Panço Örgü Desenleri ile sizde bu Kış çocuklar için Panço örebilirsiniz.

Çok soğuk günler için Balıkçı Yakalı ve Bere,Eldiven Takımlı Pançolar çocukları hem ayazdan koruyor hem şık Panço Modelleri ile çocuklara Değişik Pançolar örülür.

Sevgi hanım bize Ajurlu örgü modeli ile Bisiklet yakalı etekleri renkli Ponponlu Örgü İğneleri ile Panço Yapım Aşamalarını tüm detayları ile öğretmiş.

Anlatımlı Panço Modelleri için sizlere bir kaç tane sitede var olan diğer Panço ve Örgü Çocuk Pelerin modellerinden bahsedeyim.

Bereli Takım Panço Modelleri için Tığla yapılan Motifli bir kaç Panço modelini burada çok önceden paylaşmıştım.

Bayanlar İçin Panço Modelleri isteyen hanımlara Bayan Örgüleri adında ki sayfamda tam 204 tane En Güzel Kadın Pançoları,Pelerin ve Şal modellerini buradan görebilirsiniz.

Tığ işi Tek Mil Örgü Pançolar ve Çiçekli,Kare Motiflerden yapılan Ponço Örnekleri ilk baktığımızda nasıl yapılır? Kaç Kare Motif ile Panço yapılmış görebilirsiniz.

Şiş işi Pançolar Yakalı Pançolar,Önden düğmeli,Ponponlu ve Yarasa Kollu Panço Modellerinden oluşuyor.Değişik Panço Modelleri için Yarasa Kollu Panço Örnekleri gerçekten çok şıklar.

Örgü Şapkalı Takım Panço Modelleri içinde Etekli ve Eldiven,Bere ve Çanta ile yapılan Pançolar daha çok 6-13 yaş arası Kız Çocukları için.

Boyun örten Balıkçıl yakalı Pançolar da farklı Örgü Teknikleri isteyenler Örgü Videoları bölümünden Örgü Modellerine bakabilirler.

Örgü Boyunluklu Bere Modeli olan burada ki Resimli anlatımlı modeli Erkek Çocuk Şapkası ve Boyun Örten Bereler olarak yapılır.

Resimlere Tıkladığınızda daha Büyük olarak Görebilirsiniz.

Örgü Şişle Panço Yapılışı İzle

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz