ŞİŞLE ÖRGÜ KÖPEKLİ ÇOCUK PATİK YAPIMI VE MODELLER

kopekli-patik-bebek-cocuk-orguleri
kopekli-patik-bebek-cocuk-orguleri

Örgü Şişle Örülen Köpekli Çocuk Patiği yapılışı Türkçe Açıklamalı olup Videolu Öğretiliyor ve Burada göreceğiniz En Şirin Bebek Örgüleri,Patikleri,Yelekleri ve Battaniyeler 90 Tane Bebek ve Çocuk Örgüleri burada.

Bu kadar Şirin Köpek görünümlü Çocuk Patik Modeli olunca ben de biraz sayfaya renk katıp Rengarenk Değişik Örgü Bebek Yelekleri,Hırkaları ve Örgü Modelleri de ekleme istedim.

Patiği ören hanım Kuzu Patik Modeli demiş ancak Patik Köpek Patik modeli gibi göründüğünden ben böyle yazmayı uygun gördüm.

sis-orguden-kopek-patik-cocuk-modeli
sis-orguden-kopek-patik-cocuk-modeli

Şişle Düz örülüyor özel teknikle dikiliyor ve en son kulaklar örülüp ilave ediyor. Patiğin Yüz ifadeleri için minik örgüler ya da keçe gibi kumaşlar ile modeli tamamlayabilirsiniz.

Kış geldi ve artık Örgü Çocuk Panço Modelleri paylaşma zamanı geldi.Çocuklar ve Ergen Çocuklar için de Değişik süslü Tığ ve Şiş ile yapılan Panço Modelleri size ilham verebilir

Şişle Köpekli Çocuk Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA PEMBE KENAR OYALI KIZ ÇOCUK YELEK ANLATIMI | Nazarca.com
  2. TIĞLA 1-2 YAŞ ERKEK BEBEK PATİK YAPILIŞI | Nazarca.com
  3. ÖRÜMCEK ADAMLI ERKEK ÇOCUK PATİK TARİFİ – Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*