BEBEKLERE ÖRGÜ KUZU PATİK YAPIMI

bebeklere-kuzu-patik
bebeklere-kuzu-patik

Kuzu Patik Modeli-1-1,5 Bebeklere göre Örgü Popcorn Örnek ile yapılan Meşhur Kuzu Patik yapılışı.Türkçe videolu Baştan Sona Bebe Patiği Anlatımı.

Duydum ki Anneler ve Bebekler bu Şirin Bebek Patik modeli olan Kuzu Patik Modelleri çok seviliyor ve isteniyormuş, ben de Bugün ilk onu paylaşayım dedim.

Yeni doğan Kuzu Patik için 17-18 zincir çekerek başlayabilirsiniz. İp olarak Patik ipi Orta kalınlıkta  Ören Bayan Lüks Baby ip kullanılmış olup Tığ olarak 5 numara Tığ kullanılıyor.

orgu-kuzu-bebek-patik-yapilisi
orgu-kuzu-bebek-patik-yapilisi

1 yaş 18 Aylık Bebek Patik olduğu için 20 zincirle başlanıyor. Bebeği daha küçük ya da büyük olanlar zincir sayısını buna göre azaltıp artırabilirler.

Günün çok erken saatlerin de sizlere Yelek Kol Yaka Kesimi olan Tığ işi Yelekler de Nasıl Kol kesilir? nasıl yaka kesilir? soran hanımlar için anlatımlı Bayan Yeleği burada.

Kuzu Patik Takımı olsun isterseniz Kuzu Bere ve Kuzu Bebek Battaniye ile çok şirin 3’Örgü Bebek Takımı yapılır. Şişle Kolay Patik isteyen hanımlar içinde burada Pembe Kurdele ile süslü Bebek Patik Yapım Aşamalı olarak gösteriliyor.
Kuzu Bebek Patik Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on BEBEKLERE ÖRGÜ KUZU PATİK YAPIMI

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 60 DAKİKA DA ÜZÜMLÜ LİF YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. ŞİŞLE ÖRGÜ KÖPEKLİ ÇOCUK PATİK YAPIMI VE MODELLER | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*