Örgü Modelleri 60 DAKİKA DA ÜZÜMLÜ LİF YAPILIŞI

60 DAKİKA DA ÜZÜMLÜ LİF YAPILIŞI

3985
60-dakikada-uzumlu-lif-modeli
60-dakikada-uzumlu-lif-modeli

Tam 1 Saatte yani 60 Dakikada Üzümlü Lif Modeli saniye,saniye gösteriliyor ve öğretiliyor. Türkçe anlatılıyor ve Videolu Üzümlü Yuvarlak Lif yapılışı her detayı ile sonuna kadar örülerek öğretiliyor.

Lif Modeli 3 renkten yapılıyor ve yapımı için 4 numara Tığ 3 değişik renk Örgü Lif ipi gerekiyor. Model 8 dilimden oluşuyor ve Fıstık ve Trabzan üzerine kurulu değişik Lif Modeli.

Lif Örneğini örmeye göbekten başlayarak 8 zincir çekilerek halka yapılıyor ve 3 zincir çekilerek Fıstık yapılıyor kapanıyor bu şekilde detaylar en ince ayrıntısına kadar gösteriliyor.

1-saatte-uzumlu-yuvarlak-lif-yapilisi
1-saatte-uzumlu-yuvarlak-lif-yapilisi

Yavaş Lif Örme videosu isteyenler oluyor onlar videoyu durdurarak yavaş,yavaş izleyerek yapabilirler. Ne de olsa sonuna kadar Lif videoda tek,tek anlatılıyor ve gösteriliyor.

Bugün böyle içimizi açacak Sevimli Tığ Örgüler ile devam ediyoruz hayırlısı bakalım:) az önce de çok şirin Tığla yapılan Popcorn örneği ile Örgü Kuzu Bebek Patik yapılışını sizler için paylaştım.

Bakın size Değişik Örnekli Lif Modeli isteyenlere önereceğim Hem Sabun Lifleri hem Bebek Battaniyeleri hatta Örgü Karyola,Baza ve Yatak Örtüsü olarak ta çok yakışacak Fıstık Başı Tığ Örgü Modeli olan çok güzel bir Model paylaştım.

Uzun ve Kare Modeller den oluşan 2 Tane birden Aynı örnekle farklı şekiller de örülen Püsküllü Sabun Lifleri için bunlara da bakabilirsiniz.
60 dakika da üzümlü lif videosu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz