uzun-ve-kare-puskullu-lif-yapilisi


UZUN VE KARE PÜSKÜLLÜ LİF MODELLERİ VE YAPILIŞLARI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Sizler için 2 Tane Püsküllü Kare ve Uzun Lif Modelleri nasıl yapılır? Açıklamalı Videolu Püsküllü Sabun Lifi Modelleri.Türkçe Videolu Lif Örme.

Bugün En Güzel Lif Modellerini sanırım hep ben paylaştım :) Şaka bir yana Gerçekten de çok şirin,sevimli,güzel ve Şahane Lif Modellerinden sadece 2 tanesini burada görüyorsunuz.

kare-puskullu-lif-modeli-yapimi
kare-puskullu-lif-modeli-yapimi

Az Önce Desenli,Şekilli Lif Modelleri Olan Şekilli Desenli Sabun Lifleri için buraya mutlaka tıklayıp bakın derim.Bu sayfaya baktığınız da 100 Tane Örgü Hamam Bezleri modelleri var. Bunlar Hayvan,Çiçek,Meyve Figürlü ve Şeklinde Şirin Banyo Lifleri.Ayrıca Tavşan ve Ayı Şeklinde Lif nasıl örülür? bunları da görebilirsiniz.

uzun-puskullu-lif-yapim-asamalari
uzun-puskullu-lif-yapim-asamalari

Bebekleri Banyo olmaya ikna edecek ister Lif Modeli yapın ister Bebek Örgü El bezi işte size Hello Kitty Lif Modeli yapılışı da burada.

Püsküllü Lif Örneklerini ayrı,ayrı koyabilirdim ancak Video da bahsedilen Uzun Püsküllü Lif Yapılışını da görmek isterseniz diye 2 tane Lif yapılışını birden paylaşmak istedim.
Kare Püsküllü Lif Videosu

Uzun Püsküllü Lif Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir