Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BALIKÇI YAKA YARASA KOLLU ÇOCUK PANÇO MODELİ ANLATIMLI

BALIKÇI YAKA YARASA KOLLU ÇOCUK PANÇO MODELİ ANLATIMLI

12932
balikci-yaka-yarasa-kollu-cocuk-panco-yapilisi
balikci-yaka-yarasa-kollu-cocuk-panco-yapilisi

Türkçe Anlatımlı Videosu ile-Geçenlerde Paylaştığım Benden en çok istek alan Balıkçı Yakalı Boğazlı Yarasa Kollu Çocuk Panço Modeli hem Yazılı anlatımı hem Grafik anlatımı ile 2 Yaş Çocuk için 40 ilmek ile kalın bir ip ve 5 numara şiş ile 3 cm Lastik ördükten sonra her iki taraftan 40 İlmek artırılır.

Sayfa içinde bu güzel anlatımı yapan Ayşe hanımın anlatımın devamını görebilirsiniz. Bu Panço sayıları 2 yaş bebek için olup kendi çocuğunuzun ölçülerini baz alarak yapabilirsiniz.

Balıkçı Yaka Yarasa Kollu Panco Modelinin Grafiklerine bakarak Örgü Panço Yapılışını anlatmak isterdim ancak Örgü ustası değilim ancak tarif veya Videolu Tarifi ile yapabilirim.

balikci-yaka-sis-isi-ponponlu-panco.yapilisi
balikci-yaka-sis-isi-ponponlu-panco.yapilisi

Geçenlerde 7-8 Yaş Çocuklar için Bu modele kolları benzeyen Yakalı Yarasa Kollu Panço Modelini Türkçe videolu olarak paylaştım. Baştan sona anlatımı ile o modele de buradan bakabilirsiniz.

Örgü Çocuk Pançoları içinde burada 84 Tane Model bulunuyor. Ayrıca Örgü Şişleri ile Panço Yapılışı ile ilgili Türkçe Videolu Tarifli Panço Modeli bulunuyor.

bogazli-yarasa-kollu-cocuk-panco-modeli-anlatimli
bogazli-yarasa-kollu-cocuk-panco-modeli-anlatimli

Boğazlı Kız Çocuk Panço Modelinin Pembe Renkli olanı Kızlar için yapılan Modeline Üstten bakabilirsiniz. Ayrıca Cep dikilerek daha şirin bir Yanlardan tek düğmeli ve Cepli olan Kız Panço Modeli olmuş.

Eğer yakın bir zamanda   Mümkün olursa Örgü kanalları olan Birlikte  iş birliği içinde Örgü Videolarını paylaştığım hanımlardan bu modelin baştan sona anlatımlı olarak yapıp yapamayacaklarını soracağım.Umarım ören olur ve ende sizler ile tam detaylı anlatımlı olarak paylaşabilirim.

bogazli-yarasa-kollu-erkek-panco-modeli
bogazli-yarasa-kollu-erkek-panco-modeli-1

Üstte gördüğün Boğazlı Erkek Panço Modeli aynı  şekilde yanlarda etek uçlarında düğme kullanarak yapılmış Ancak kullanılan renkler farklı olunca Erkek Çocuk Panço Yapılışı için bu model bence çok harika.

Reglan Kollu Boğazlı Panço için Kol bölümlerinde Örgü kabarık desenler kızlara yapılan Panço modelinde çok yakışır.

bogazli-yarasa-kollu-kiz-cocuk-panco-modeli
bogazli-yarasa-kollu-kiz-cocuk-panco-modeli

Burada emek verip Örneğin anlatımını yapan Ayşe hanıma çok teşekkürler anlamadığınız yerleri sayfa altındaki Yorumlara yazarsanız Örgü işlerinden iyi anlayan hanımlar bizlere Panço Modelini Tam öğrenmemizde yardımcı olacaklardır diye umuyorum.

bagazli-yarasa-kollu-erkek-panco-modeli
bogazli-yarasa-kollu-erkek-panco-modeli

Burada Boğazlı Yarasa Kolu Panço Örneğinin Örgü Şeması var anlayanlar umarım Yorumlarda yazarlar zira ben bu şemaları okuyan anlayan hanımlara hayranım kendim hiç anlamıyorum.

Son Yazım Oya Dersleri ile ilgili olan Çemberli Kiraz İğne Oyası Nasıl Yapılır? buradan bakmak isterseniz buyrun
Yarasa Kollu Panço Videsu

7 YORUMLAR

  1. Tek parça halindemi örülüyor yoksa kollar ayrı mi tek tek örülüp temi dikiliyor anlayan cevap yazarmi çok begendim yapmayı denicem

  2. merhaba ben bogazli yarasa kollu kuz bebek pancosundan yapmak istiyorm ama butunmu yoksa parca parcami orulup dikiliyo onu anlayamadim.alt etektenmi baslaniyo .tek parca halinde misne sislemi oruluyo.tesekkur ederim vereceginiz bilgiler icin.

  3. Merhabalar paylaşımlarınız çok güzel sizden bi şey rica ediyorum hemen cevap verirseniz sevinirim.Bu modelde kolda kesme işleminde kolun heee iki tarafından birden yani beden birleşik yerden demi kesim yapılıyor şimdiden teşekkür ederim saygılar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz