Menü Kapat
ikili-yaprak-sis-isi-orgu-ornegi

İKİLİ YAPRAKLAR ÖRGÜ MOTİFİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞIİkili Yapraklı Yelek Modeli Hem Yazlık Yelekler,Yazlık Şallar ve Etoller,Yazlık Örgü Bluz ve Örgü Bayan Tuniklere çok yakışan bu örnek  İkili Yaprak Örneği Türkçe Videolu anlatımlı.

Sevgili Işıl hanım her zaman olduğu gibi çok zarif bir model ile bizlere Bugün İkili Yaprak Örgü Motifi anlatımını yaptı. Sağolsun bizlere bu güzel Örnekleri öğreten Örgü Tasarım ekibi ve Işıl hanıma Tekrar teşekkürler.

3,5 numara şiş ve bebe ipi ile İkili Yapraklar Örgü Deseni yapılmış olup Örgü Motifi 21 ve katları + 2 ilmek ara örnekten oluşuyor

ikili-yaprak-orgu-motifi
ikili-yaprak-orgu-motifi

Sabaha karşı sizler için çok güzel El işi Örnekleri ekledim Sabah baktığınız da Güzel Modeller ile karşılaşmanız için. Uzun zamandır aradığım Balıkçı Yaka Panço Modelinin yazılı anlatımını bulup sizin için burada yayınladım.

ikili-yaprak-orgu-sis-modeli
ikili-yaprak-orgu-sis-modeli

Herkesin Gördüğü ama yapılışını herkesin bilmediği İğne Oyaları Arasında en favori modeller den Çemberli Kiraz Oyası Modelini Videolu Türkçe Oya Dersine buradan bakınız.

Bebek Örgülerine yakıştırdığım İlginç Örgü Tekniği ile Petekli Çiçekler Örneği Şişle örülen Değişik Şiş İşi Örgü Örneği arayan hanımlar bakabilirler.

ikili-yaprakli-sis-isi-ornegi
ikili-yaprakli-sis-isi-ornegi

Son olarak Yine Şiş iğneler ile Örgü Modeli Gelin Kız Örgü Patik Anlatımı Türkçe baştan sona anlatımı ile Şık ve Zarif Bayan Patiği Modeli burada.


İkili Yaprak Örgüsü,Örgü İkili Yaprak Modeli,İkili Yapraklı Örgü Motifi,İkili Yaprak Yelek Modeli,Örgü İkili Yapraklı Motif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir