Menü Kapat
petekli-cicekler-orgu-modeli


Bebek Yelekleri,Bebek Hırka Modelleri için Şiş İşi Petekli Çiçekli Örgü Modeli Türkçe Videolu Açıklamalı Şirin ve Kolay örgü Modeli.

Özellikle Bebek Örgüleri Petekli Çiçekler Örneği ile çok güzel olur. Bebek Battaniyelerin de de aynı bu Modeldeki Petekli Çiçekler ile yapabilirsiniz.

İnternet’te ufaklı irili bir çok Petekli Örgü Modelleri var hatta benim sitemde de Petekli Şiş İşi Örnekler var. Aynı çiçek işlemesini o modellerin içine de yaparak Özgün Örgü Modelleri yapabilirsiniz.

petekli-cicek-orgu-modeli
petekli-cicek-orgu-modeli

Sitede Petekli Nasıl Modeller var? Çiçek İşlemesi hangi Örgüler de güzel olur bakalım. Örgü Petekli Eyfel Yolu Modeli için düşündüm ancak biraz ciddi bir örnek nasıl durur bilmiyorum buyurun siz de buradan bakın.

Petekli Örgü Örülüşü Örneği Eyfel modelinden biraz daha yumuşak bir model sanırım böyle Modellerin içine Örgü Çiçekler filanda olabilir hatta Örgü üstüne Etamin işler gibi işleyebilirsiniz.

Son olarak sizlere Az önce çok beğenerek paylaştığım Örgü Gelin Kız Patik modeline bakabilir,şiş ile örülen Zarif ve Şık bir Gelin Patiği yapabilirsiniz.

Petekli Çiçekler Motifi,Petekli Çiçek Örneği,Petekli Örgü Motifi,Petekli Çiçekli Örnek,Örgü Petekli Çiçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir